Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

problem z połączeniem ?

Polecane posty

mam taki problem 2 dni temu co pisałem że szukam rutera te obecne dziadostwo ZTE spaliło mi się były skoki napięcia i poszedł do lamusa ... ale mniejsza o to jako że nie mogę być bez neta wstawiłem starego liveboxa co sobie w szafce leżał tak awaryjnie i niby wszystko śmiga 2 router już jedzie do mnie bo zamówiłem na allegro ale mam problem z tym Liveboxem niby wszystko ładnie gra ale upload nie śmiga a dokładnie zauważyłem to gdy chciałem wgrać piosenki na zippy wywaliło mi errory niby doszło do 100% nigdzie nie zerwało a potem ten ładny czerwony komunikat że nie wgrało podczas tego zauważyłem też że zrywa połączenie bo zaczynają mi przychodzić reklamy z gg jak to po nowym logowaniu :)

co jest nie tak ? problem występuje tylko przy coś uploaduje ... winscp sprawdzałem połączenie nie zrywa

net 6 mega przeglądarki nie mają znaczenie na stacjonarce ff i nie śmiga laptop chrome i to samo

Wina ewidentnie LiveBoxa tylko dla czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie spotkałem się z dłuższym zdaniem i to bez przecinków. Ciut chaotycznie to masz napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm pewnie telefon do Tp Ci nie nie da bo zasugerują dwie rzeczy:

1.Have you try to turn it off and on again? biggrin.png:D:D.

2. Antywirus

 

Probówałes przywrócić to pudełko do ustawień fabrycznych?

Edytowano przez hd-it (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm pewnie telefon do Tp Ci nie nie da bo zasugerują dwie rzeczy:

1.Have you try to turn it off and on again? biggrin.pngbiggrin.png:D.

2. Antywirus

 

Probówałes przywrócić to pudełko do ustawień fabrycznych?

próbowałem w sumie od fabryki go instalowałem

antywirus nie wchodzi w grę bo problem to te padło od kiedy je postawiłem upload znikł :D

wydaję mi się że pewnie nic tego nie rozwiąże muszę czekać na tplinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sagemy to straszne draństwo, stwarzają kosmiczne problemy znikąd. Ja Liveboxa szybko wymieniłem na normalny router, bo też bardzo dziwne rzeczy się z nim działy i nie było metody, żeby coś z tym zrobić. Tepsiarze dawali to cholerstwo, bo dzięki temu nikt nie narzekał, że ma wolny net - z takim routerem i tak nikt nie wykorzystał pełni możliwości łącza ;)

 

Nowe modele od marki "Sagemcom" też lepsze nie są, więc jeśli zdecydujesz się na VDSL w tepsie, to walcz, żeby Ci tego nie wcisnęli, niektórym szczęściarzom udało się wyciągnąć od tepsy polskie DGT, które spisują się znacznie lepiej - może nie mają tylu bajerów w konfigu, ale za to działają stabilniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sagemy to straszne draństwo, stwarzają kosmiczne problemy znikąd. Ja Liveboxa szybko wymieniłem na normalny router, bo też bardzo dziwne rzeczy się z nim działy i nie było metody, żeby coś z tym zrobić. Tepsiarze dawali to cholerstwo, bo dzięki temu nikt nie narzekał, że ma wolny net - z takim routerem i tak nikt nie wykorzystał pełni możliwości łącza wink.png

 

Nowe modele od marki "Sagemcom" też lepsze nie są, więc jeśli zdecydujesz się na VDSL w tepsie, to walcz, żeby Ci tego nie wcisnęli, niektórym szczęściarzom udało się wyciągnąć od tepsy polskie DGT, które spisują się znacznie lepiej - może nie mają tylu bajerów w konfigu, ale za to działają stabilniej.

ja tymczasowo te badziewie założyłem bo ten ZTE z tpka mi się spalił przy okazji wymienię go bo wymiana bezpłatna między czasie zamówiłem \

http://allegro.pl/tp-link-tl-wr841nd-dsl-mimo-n300-odkrecane-anteny-i2425761106.html

na dniach powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×