Skocz do zawartości
combat18

Darmowe domeny .PL

Polecane posty

Witam,

 

Gdzie można zamówić darmową domeny .PL - na rok. Na osobą prywatną. Dziękuję za pomoc :)

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

W mZone.pl po zakupie serwera możesz zamówić darmową domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale potem często odnowienie kosztuje circa 100 zł, albo to przenieść nie możesz - haczyków w cholerę jest. Anyway, potem będziesz tylko narzekał.

 

Lepiej jakoś grosza zdobądź i działaj. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az.pl ma chyba teraz taką promocję. Z przedłużeniem też nie ma większego problemu, bo dają dostęp do kodu, więc możesz przed upływem roku przenieść do jakiegoś tańszego rejestratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StableHost.pl

Nie polecamy się bawić w różne promocje, ponieważ sami nabraliśmy się na promocję na domeny.pl i koszta były takie kolosalne, że nawet nie mieliśmy ochoty opłacać tej domeny ~100 zł rocznie...

Albo bierzesz za 12 zł domenę w OVH.pl, a przedłużysz za 50 zł.

Albo bierzesz za 0,00 zł domenę w nazwa.pl/az.pl/domeny.pl itp., a przedłużysz za 100 zł.

 

Lepiej zbierz te grosze, a potem kup tą domenę w OVH. Życzymy Ci powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@StableHost: przeczytałeś to, co napisałem? Wiesz co to jest kod authinfo i jak się niem posługiwać? Do niedawna był problem z takimi promocjami, obecne regulacje na rynku domen są takie, że jeśli firma organizuje promocję "domeny za 0 zika", to bierze na siebie ryzyko, że nie będzie tą firmą, w której klient taką domenę przedłuży, bo mają obowiązek wszystkie firmy udostępniać na każde żądanie kody autoryzacyjne dla wszystkich domen, bez względu na to, czy są one objęte promocjami czy nie. Chłopak nie ma kasy, potrzebuje szybko domenę za friko, niech weźmie w az, a za pół roku jak będzie miał te 5 dyszek, to sobie weźmie authinfo od az,przeniesie domenę do OVH i od razu opłaci na kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@StableHost: przeczytałeś to, co napisałem? Wiesz co to jest kod authinfo i jak się niem posługiwać? Do niedawna był problem z takimi promocjami, obecne regulacje na rynku domen są takie, że jeśli firma organizuje promocję "domeny za 0 zika", to bierze na siebie ryzyko, że nie będzie tą firmą, w której klient taką domenę przedłuży, bo mają obowiązek wszystkie firmy udostępniać na każde żądanie kody autoryzacyjne dla wszystkich domen, bez względu na to, czy są one objęte promocjami czy nie. Chłopak nie ma kasy, potrzebuje szybko domenę za friko, niech weźmie w az, a za pół roku jak będzie miał te 5 dyszek, to sobie weźmie authinfo od az,przeniesie domenę do OVH i od razu opłaci na kolejny rok.

ja tak dziś właśnie robiłem grosz mi wpadł i wyciągałem domenę od ibc.pl kwota 60,27zl

za kod authinfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz 1and1.pl - 0zł rejestracja ale nie polecam.

Jeżeli nie masz 12złotych na rejestrację domeny.. to zawsze możesz iść na truskawki albo czereśnie biggrin.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz 1and1.pl - 0zł rejestracja ale nie polecam.

Jeżeli nie masz 12złotych na rejestrację domeny.. to zawsze możesz iść na truskawki albo czereśnie biggrin.png

Już po truskawkach :D a co do czereśni nie wiem nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za 20zł to chyba nie wyszedłbym z domu, bo nie miałoby to sensu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh.. a ja sobie zwiedziłem las i oddychałem świezym powietrzem. Ale widać, że niektórzy są tutaj leniamilaugh.pngtongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za 20zł to chyba nie wyszedłbym z domu, bo nie miałoby to sensu. smile.png

To samo pomyślałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 1 zeta wyciśniesz?:) W dih.pl jest w promocji za 99 gr. Fakt że potem za przedłużenie trza dać chyba z 90 zł. Zresztą tak jest wszędzie.

No ale tak to jest, nic nie ma za darmo :) Ewentualnie po twarzy można dostać za friko, ale tego nie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×