Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
T

[sprzedam] SHELLS.PL

Polecane posty

Witam

 

Mam do zaoferowania rewelacyjną domenę SHELLS.PL. Jest to idealna domena dla dostawcy kont shellowych -- doskonale się pozycjonuje, wygląda prestiżowo i jest łatwa do zapamiętania, a do tego mozna liczyć na sporą liczbę odwiedzin "po nazwie". Nadaje się także jako domena uzupełniająca dla dostawcy usług hostingowych z dostępem do shella lub VPS.

 

Konta shellowe oferowane pod tą domeną sprzedawały się "same", praktycznie bez dodatkowej promocji. Stronę bez problemu dawało się wypozycjonować na topowe pozycje w google samą tylko optymalizacją, bez żadnego zaplecza czy zbierania linków.

 

W tej chwili na domenie jest nadal ruch około 50 uniq dziennie.

 

Cena 4700 zł -- na pewno szybko się zwróci!

 

W cenie miesiąc doradztwa via e-mail na temat skutecznej sprzedaży kont shellowych.

Edytowano przez T (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomniało mi się, jak stawiałem pierwsze kroki w linuxach. Właśnie zakupiłem sobie konto shell w firmie Shells, szkoda, że już nie istnieją. Czy miałeś coś wspólnego z tą firmą, czy zwyczajnie przechwyciłeś tą domenkę?

 

Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Kolopik, @T był właścicielem serwisu Shells.pl i Insane.pl. Pamiętam jak oba serwisy działały, w Insane miałem nawet serwer kupiony i nie narzekałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kolopik, @T był właścicielem serwisu Shells.pl i Insane.pl. Pamiętam jak oba serwisy działały, w Insane miałem nawet serwer kupiony i nie narzekałem smile.png

Oo, no to elegancko ;) Szkoda, że już nie oferujecie tych kont shellowych, bo swego czasu była to najlepsza oferta pod względem ceny i jakości. Jak dobrze pamiętam chyba konta kupowało się za sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. :)

 

Tak, SHELLS.PL to był mój serwis, dlatego wspomniany w ofercie miesiąc doradztwa nie jest tylko chwytem marketingowym i ma realną wartość dla kogoś, kto chce wzbogacić swoją ofertę o konta shellowe lub zwiększyć ich sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A tak to kiedyś wyglądało smile.png

 

http://web.archive.o.../www.shells.pl/

 

Obie usługi miały bardzo fajny, czytelny, przejrzysty i skromny design smile.png

 

Skromny, ale zauważ że nie masz zbędnych bajerów, które odrywają Twoją uwagę od treści :)

 

Mi się podoba taki styl stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak to kiedyś wyglądało smile.png

 

http://web.archive.o.../www.shells.pl/

 

Obie usługi miały bardzo fajny, czytelny, przejrzysty i skromny design smile.png

Nom, strona była świetna :D Konto w 2 min, doładowanie także kilka chwil trwało, wszystko czytelnie opisane :) Szkoda, że to padło. Ciekawe dlaczego, czy to brak klientów, czy interes przestał być opłacalny. Z tego co wiem, to sporo tam Cs'ów stało, nawet na forach były tutoriale, jak uruchomić serwer CS na shells.pl :P Ja tylko stawiałem boty do GG i korzystałem z Irssi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak to kiedyś wyglądało smile.png

 

http://web.archive.o.../www.shells.pl/

Tutaj, przynajmniej u mnie, niewiele widać, jednak trochę grafiki tam było. :)

 

Nom, strona była świetna biggrin.png Konto w 2 min, doładowanie także kilka chwil trwało, wszystko czytelnie opisane smile.png Szkoda, że to padło. Ciekawe dlaczego, czy to brak klientów, czy interes przestał być opłacalny.

Nie padło, nie miałem niestety przez dłuższy czas możliwości prowadzenia tego rodzaju serwisów, a nie sposób było to przekazać komuś w całości tak, żeby jakość pozostała niezmieniona, bo to jednak usługa dość skomplikowana. :(

 

Skromny, ale zauważ że nie masz zbędnych bajerów, które odrywają Twoją uwagę od treści smile.png

I o to chodziło. Choć trzeba pamiętać, że to było kilka lat temu, kiedy królowały inne łącza i monitory o innych rozdzielczościach, w tej chwili tak ascetyczna strona byłaby już przesadą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×