Skocz do zawartości
nowy231

[dyskusja]hosteam.pl vs livenet.pl

Polecane posty

siemanko!

mam pytanie co myślicie o obu firmach i z z której polecacie wziąć serwer dedykowany?

 

Zależy mi na bezpieczeństwie przed atakami typu DDoS i w tym temacie pozytywnie zaskoczyła mnie oferta hosteam, która oferuje porządny firewall niestety cena na miesiąc to aż 244 zł czyli razem z dedykiem wyniesie mnie 641 zł. Natomiast na livenet nie wyczytałem nic o firewall'u, a nawet jeśli oferująto w jakim stopniu jest on bezpieczny i niezawodny?

 

Którą firme polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery w Livenet działają stabilnie ale jeśli oczekujesz od nich jakiejś pomocy czy wsparcia technicznego zapomnij o tym, ticket wysłany otrzymuje odpowiedz za kilka dni z resztą próba wysłania ticketu kończy się komunikatem

 

Jeżeli nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu w bazie wiedzy, możesz wysłać ticket do odpowiedniego działu.

 

A w panelu nie ma bazy wiedzy

 

Księgowanie płatności trwa i czasem 14 dni i zdarza się ze off serwera pójdzie nikt tam nie pracuje chyba .

 

Próba uzyskania rekompensaty za ostatnie wpadki jest niemożliwa.

 

Do tej pory mam tylko zaksięgowaną płatność za 1mc a płaciłem za dwa i mail poszedł kilka dni temu i odpowiedzi brak

Edytowano przez xDSL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ze polecam hosteam posiadam kilka serwerów dedykowanych tak ze vps i zer0 problemów....

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu korzystałem z oferty Hosteamu (serwer + anty DDoS) i muszę przyznać, że ochronili mnie przed każdym atakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×