Skocz do zawartości
Alwaro

Php5-SSH mały skrypcik jak zrobic?

Polecane posty

Witam,

od 3 dni siedzę nad prostym skryptem działającym na zasadzie wedle

schematu:

po odpaleniu pliku start.php skrypt z pliku ip pobiera sobie "ip" urządzenia, login, hasło

i po połączeniu z danym ip wykonuje na nim komendy z pliku "zadania". Po wykonaniu zadań

przechodzi do następnego ip z listy i tak aż do zakączenia.

 

Ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepszym rozwiązaniem jest tutaj perl? Przy okazji skrypt działa na zasadzie DDoSa. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepszym rozwiązaniem jest tutaj perl? Przy okazji skrypt działa na zasadzie DDoSa. : D
Pierw się dowiedz drogie dziecko co to jest DDoS ;)

 

Jezeli lista IP nie jest duza, to zrobilbym tak:

 

Zaladowanie zadania za pomoca file_get_contents(); do zmiennej

Zaladowanie za pomoca file(); zawartosci pliku do tablicy

"Przelecenie" tablicy za pomoca foreach(); - tam rozbijanie linijki na adresy ip, loginy, hasla + polaczenie i wykonanie zadania

 

Zostaje kwestia typu czy php bedzie dobrym rozwiazaniem do tego - musisz zadbac tez o dlugi czas wykonywania skryptu

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw się dowiedz drogie dziecko co to jest DDoS wink.png

 

Jezeli lista IP nie jest duza, to zrobilbym tak:

 

Zaladowanie zadania za pomoca file_get_contents(); do zmiennej

Zaladowanie za pomoca file(); zawartosci pliku do tablicy

"Przelecenie" tablicy za pomoca foreach(); - tam rozbijanie linijki na adresy ip, loginy, hasla + polaczenie i wykonanie zadania

 

Zostaje kwestia typu czy php bedzie dobrym rozwiazaniem do tego - musisz zadbac tez o dlugi czas wykonywania skryptu

 

No właśnie wiem co to DDoS. smile.png

Przy okazji pomyśl co napisał autor. Chodziło mi o to, że skrypt podobny do cia botnetów : )

 

po odpaleniu pliku start.php skrypt z pliku ip pobiera sobie "ip" urządzenia, login, hasło

 

Pobiera zarażone serwery z bazy.

 

i po połączeniu z danym ip wykonuje na nim komendy z pliku "zadania". Po wykonaniu zadań

przechodzi do następnego ip z listy i tak aż do zakączenia.

 

Wykonuje np. komendę odpalającą atak. smile.png

 

Ap ropo panie "profesjonalisto" skończ kozaczyć na forum jak nie wiem kto, bo tak naprawdę widzę twoje profesjonalne podejście do sprawy. Ciekawe co by powiedzieli twoi użytkownicy (cs-puchatek) gdyby się dowiedzieli, że baza z ich danymi już dawno krąży po deep webie : )

Edytowano przez kcp (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem co to DDoS. smile.png
Tak ? A to ciekawe, bo raczej samym skryptem PHP DDoSa nie przeprowadzisz. A to, jakie komendy będą wykonywane i na jakich maszynach już mnie mało interesuje. Każdy ma swoje zastosowania. Idź na detektywa od razu.

 

Ap ropo panie "profesjonalisto" skończ kozaczyć na forum jak nie wiem kto, bo tak naprawdę widzę twoje profesjonalne podejście do sprawy. Ciekawe co by powiedzieli twoi użytkownicy (cs-puchatek) gdyby się dowiedzieli, że baza z ich danymi już dawno krąży po deep webie : )

 

Powiedzieli by to, co powiedzieli już wcześniej - nikt tego faktu nie ukrywa. Ale wiem wiem, zobaczyłeś posta nvm na torowisku (wchodząc oczywiście tam za pomocą tutoriala znalezionego w internecie biggrin.png) i radocha, co? wink.png Pokazujesz tylko tym swoją dziecinność poprzez brak jakichkolwiek sensownych argumentów. Jak chcesz podyskutować o takich sprawach, to śmiało możemy się spotkać i porozmaw... ee, wybacz, zapomniało mi się, ze 14 latkami nie dyskutuje wink.png

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ? A to ciekawe, bo raczej samym skryptem PHP DDoSa nie przeprowadzisz. A to, jakie komendy będą wykonywane i na jakich maszynach już mnie mało interesuje. Każdy ma swoje zastosowania. Idź na detektywa od razu.

 

 

 

Powiedzieli by to, co powiedzieli już wcześniej - nikt tego faktu nie ukrywa. Ale wiem wiem, zobaczyłeś posta nvm na torowisku (wchodząc oczywiście tam za pomocą tutoriala znalezionego w internecie biggrin.png) i radocha, co? wink.png Pokazujesz tylko tym swoją dziecinność poprzez brak jakichkolwiek sensownych argumentów. Jak chcesz podyskutować o takich sprawach, to śmiało możemy się spotkać i porozmaw... ee, wybacz, zapomniało mi się, ze 14 latkami nie dyskutuje wink.png

 

Może i się zdziwisz ale od deep webie mogę się założyć, ze wiem więcej od ciebie ; )

A DDoSa php też da radę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i się zdziwisz ale od deep webie mogę się założyć, ze wiem więcej od ciebie ; )

A DDoSa php też da radę : )

 

Tak wiesz na pewno. Pisząc:

 

... Przy okazji skrypt działa na zasadzie DDoSa. : D

 

pokazujesz to.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiesz na pewno. Pisząc:

 

 

 

pokazujesz to.

 

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Działa na tej zasadzie, że łączy się z serwerami i wykonuje zadanie, może to być np. skrypt dosa. Więc wykonanie tego z kilku serwerów = DDoS

Edytowano przez kcp (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz została udzielona przez finlandia i xorg.

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×