Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Bezpłatny rachunek bankowy

Polecane posty

Dobre jest też konto db easyNET w Deutsche Banku. Wszystko za free, wystarczy wykonać jedną dowolną transakcje kartą płatniczą.

To gdzie te 'free' skoro musisz wykonać tę operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To gdzie te 'free' skoro musisz wykonać tę operację?

 

Żaden bank nie da ci 100% free konta. Jakoś muszą się utrzymać na rynku, to nie darmowy hosting że sobie reklamy dokleją i kasa leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Żaden bank nie da ci 100% free konta. Jakoś muszą się utrzymać na rynku, to nie darmowy hosting że sobie reklamy dokleją i kasa leci biggrin.png

Co Ty w ogóle za głupoty wypisujesz...? Daj mi swoje oszczędności na 12 miesięcy to Ci je oddam po tym czasie z procentem - i jak zarobie i Ty.

Sam fakt, że mają moją gotówkę sprawia, że inwestując mogą ją pomnożyć, mi oddać to co trzymam na koncie, a sobie zysk zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty w ogóle za głupoty wypisujesz...? Daj mi swoje oszczędności na 12 miesięcy to Ci je oddam po tym czasie z procentem - i jak zarobie i Ty.

Sam fakt, że mają moją gotówkę sprawia, że inwestując mogą ją pomnożyć, mi oddać to co trzymam na koncie, a sobie zysk zatrzymać.

 

 

Banki płacą prowizję, za wypłatę klienta, w innych bankomatach niż partnerskie. Jeśli ktoś na koncie trzyma trochę pieniędzy, to bank na nim zarobi tak, czy siak, tylko teraz pytanie, ile procent klientów trzyma jakieś poważne środki na swoim koncie prywatnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byś wziął i uwstecznił się smile.png Nie ma możliwości bezpłatnego wpłacenia pieniążków na konto - nawet w oddziale banku Alior. Dyskwalifikacja.

kto ci takich głupot nagadał ? smile.png

Mam alior bank - wpłacać mogę ile chce w oddziale banku bez względu na ilość gotówki.... wYpłacać z okienka to już od 5-15 zł - prowizja...

 

w kazdym bankomacie wypłacam/przelewy za freeko - i jestem w 100% zadowolony. Nie zamierzam zmieniac na żaden inny...

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co Ty w ogóle za głupoty wypisujesz...? Daj mi swoje oszczędności na 12 miesięcy to Ci je oddam po tym czasie z procentem - i jak zarobie i Ty.

Sam fakt, że mają moją gotówkę sprawia, że inwestując mogą ją pomnożyć, mi oddać to co trzymam na koncie, a sobie zysk zatrzymać.

 

A jak trzymam 1zł na końcie? To zarobią tysięczną część złotówki...

 

Znajdź mi bank, gdzie jest konto 100% za free (wszystko), wszędzie masz ukryte koszty tak jak w przypadku wypłat ze wszystkich bankomatów czy przymus operacji kartą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to nieszczęście że posiadam konto w PKO BP S.A (Tak, ten zły rządowy bank biggrin.png) i nie polecam. Nie korzystam z miliona usług, kilka razy do roku kilka fakturek trzeba opłacić za domeny, jakiś serwer, czasem kilka groszy wpadnie... głównie korzystam z karty (mam to zbliżeniowe cudo) i tu mnie szlag trafia O ile na usługi internetowe nie narzekam to wypłacanie kasy to masakra. Gdziekolwiek bym nie był czy w jakiejś metropolii czy w Zapierdzidziurze Starej to latam jak kretyn i szukam bankomatu mojego banku żeby wypłacić kasę. Mogę iść do innego ale wtedy mi policzy dodatkowe 5 PLN. Kilka razy policzy mi po 5 zeta i nagle się okazuję że kasy na koncie niet... Jak tylko dostenę wypłatę to zwijam się od PKO BP i kieruję się do Alior Bank i tam zakładam konto. Mają fajną ofertę, kompetentnych ludzi no i w sam raz dla "złych lemingów" smile.png

No tak bo trudno zapłacić raz te 5zł żeby mieć wszystkie bankomaty tylko się płacze że przy każdej wypłacie pożera nieszczęsne 5zł...

 

Dokładnie, 5zł miesięcznie i masz wypłaty w każdym bankomacie za darmo (bez prowizji). Osobiście jestem bardzo zadowolony, oddział mam pod ręką, ipko też świetnie funkcjonuje- żadnych awarii, przelewy przez internet szybko i sprawnie. Ja polecam wink.png

 

edit; Albo nie, co do Alior banku to nie będę rzucał oskarżeniami. Każdy zrobi jak uważa ;)

Edytowano przez Kede (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×