Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PimP517

[Zlece] Instalacje serwera poczty

Polecane posty

Kolego, ja już doszedłeś do ładu z DNSami i masz w pełni działającego webmina, to do pełni szczęścia (działającej poczty) brakuje Ci virtualmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czytać jak ci się nie podoba, ale pamiętaj, że za taką kwotę nikt nie zrobi ci tego - chyba, że jakiś gimnazjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Desperat gimnazjalista co potrzebuje w trybie mocno pilnym gotówki na pierdoły :) Dorzuć jedno zero, miej to zrobione raz a porządnie i nie będziesz się wściekał żę coś nie działa i przy okazji nie będziesz innym truł gitary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie wy mówicie że kiepsko z ceną ale to nie jest dla jakiejś firmy hostingowej a dla osoby prwyatnej :) Ziomek mi to za 70zł w nocy zrobił bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie wy mówicie że kiepsko z ceną ale to nie jest dla jakiejś firmy hostingowej a dla osoby prwyatnej :) Ziomek mi to za 70zł w nocy zrobił bez problemu.

 

No i potem będziesz narzekał na firmę hostingowa, że ci coś nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i potem będziesz narzekał na firmę hostingowa, że ci coś nie działa

 

A co gorsza jest osoba od administratora w firmie hostingowej co za różnica jak się ma umiejętności to się robi i walczy o każdy pieniądz

Wasze twierdzenie ze np : 30zł nie da rady a za 200 już da, proste ludzie z tego forum nie szanują wartości pieniądza.

 

Ja wykonuje zlecenia takie szukam wszędzie pieniądza i nie narzekam , grosz to grosza a uzbiera się dzban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xDSL - płaci się za wiedze, naprawdę sądzisz, że człowiek który zrobi Ci coś za 30zł o wartości 200 wykona to tak samo profesjonalnie?

 

Temat zamykam, zlecenie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×