Skocz do zawartości
Maxisho

Hosting pod małą stronę

Polecane posty

Poszukuję małego hostingu, szukam raczej w tych najtańszych i najmniejszych ofertach. Zastanawiałem się nad ovh albo securityhost. Oczywiście jeżeli będzie coś innego interesującego to może być. Zależy mi na w miarę dobrej szybkości i znośnym pingu, ponieważ teraz mam coś z USA to raz bywa tak, że strony ładują się szybko, a czasem na przeładowanie trzeba czekać nawet pół minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, żeby miesięcznie coś około 10 zł tak jak na ovh, albo od razu rocznie może wtedy wyjdzie taniej tak jak na securityhoscie. Chociaż nie wiem czy można te dwa hostingi porównywać.

Edytowano przez Maxisho (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz się zaczyna. Co wybrać i z czego będę bardziej zadowolony.

wybieraj co chcesz podałem ci firmę co złego słowa na nią nie powiesz

 

wszystko się da http://livenet.pl/en...?hosting-www,29 10/ROK pod małą stronę wystarczająco... Mam tam hosting i nie narzekam.

przestań xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale sam ziomek napisał: " Poszukuję małego hostingu, szukam raczej w tych najtańszych i najmniejszych ofertach. Zastanawiałem się nad ovh albo securityhost. Oczywiście jeżeli będzie coś innego interesującego to może być " więc czemu nie livenet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zależy mi też na jakości i małych opóźnieniach, żeby serwer fizycznie znajdował się w jakimś dobrym datacenter z szybkimi łączami, bo nie chcę znowu trafić na coś takiego, że firma polska, ale serwery w USA i nic z tym się nie da zrobić. A około 10 zł miesięcznie mogę płacić, więc szukam czegoś takiego do około 10 zł miesięcznie lub raz rocznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zależy mi też na jakości i małych opóźnieniach, żeby serwer fizycznie znajdował się w jakimś dobrym datacenter z szybkimi łączami, bo nie chcę znowu trafić na coś takiego, że firma polska, ale serwery w USA i nic z tym się nie da zrobić. A około 10 zł miesięcznie mogę płacić, więc szukam czegoś takiego do około 10 zł miesięcznie lub raz rocznie więcej.

To podałem ci pewną sprawdzoną na rynku firmę będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie, gdybym się zastanawiał już między dwoma mzone i ovh?

Mzone bez wachania

kontakt szybszy no i zostajesz w kraju :)

a nie latasz po Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie, gdybym się zastanawiał już między dwoma mzone i ovh?

 

Wybrał bym Mzone ponieważ jest to lok. PL jak i cieszy się dobrymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zastanawia mnie to, że chodzę po stronie ovh to się szybciej ładują podstrony niż na mzone.

No ale zachęcacie do mzone.

 

Dzięki za pomoc. Wybrałem mzone.

Edytowano przez Maxisho (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zastanawia mnie to, że chodzę po stronie ovh to się szybciej ładują podstrony niż na mzone.

No ale zachęcacie do mzone.

 

Ja nie odczuwam różnicy pomiędzy poruszaniem się po mzone jak i ovh jak dla mnie tak samo , może mzone ma więcej danych na stronie jak i jakieś js ,które musi twoja przeglądarka pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zastanawia mnie to, że chodzę po stronie ovh to się szybciej ładują podstrony niż na mzone.

No ale zachęcacie do mzone.

 

Dzięki za pomoc. Wybrałem mzone.

ja tam różnicy nie mam w sumie nawet to szybciej mi się ładuje mzone

masz nasze opinie wybór należy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję małego hostingu, szukam raczej w tych najtańszych i najmniejszych ofertach. Zastanawiałem się nad ovh albo securityhost. Oczywiście jeżeli będzie coś innego interesującego to może być. Zależy mi na w miarę dobrej szybkości i znośnym pingu, ponieważ teraz mam coś z USA to raz bywa tak, że strony ładują się szybko, a czasem na przeładowanie trzeba czekać nawet pół minuty.

 

 

keed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

viewitsupport.com - posiadamy darmowy hosting bez reklam. Wiecej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy autor wątku nie stwierdził już czasem, że przechodzi do MZone? W zasadzie niepotrzebne odkopywanie z Twojej strony, view. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×