Skocz do zawartości

Polecane posty

Serwis laptopów KOMJAR Bydgoszcz.Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem laptopów wszystkich światowych marek takich jak: Acer, Actina, Asus, Apple, California Access, Compaq, Clevo, Compal, Eurocom, Dell, Fujitsu-Siemens, IBM, IPC, HP, Toshiba, home_0_02_01.jpg Optimus, Digital, Nec, Gericom, Gateway, Mitac, Networ, Sony, Samsung i wiele innych. Serwisujemy również komputery stacjonarne, serwery i drukarki. Jako nieliczni podejmujemy się naprawy zepsutych podzespołów wymiany układów SMD, chipsetów (układu graficznego, układu zasilania, obwodu mostka północnego i południowego). Dzięki fachowej wiedzy naszych serwisantów, ich umiejętnościami oraz opracowanej technologii, Państwa sprzęt ma większe szanse na dalszą bezproblemową pracę. Oddając do nas swój sprzęt masz gwarancję jakości i profesjonalizmu.

 

www.komjar.com

Edytowano przez regdos
Usunięcie SEO śmeici. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona - tragedia, cennik - dość śmieszny.

 

przekażemy Twój sprzęt do jednego z współpracujących z nami serwisów specjalistycznych.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To je dobre: http://komjarcom.blogspot.com/

 

Ja bym się wstydził reklamować firmę pod taką stroną. Mamy XXI w i Web 2.0 (wystarczy znaleźć jakiś łady theme do Wordpressa/Joomli za darmo lub parę $, dostosować kolory i obrazki). A ten firmowy blog nastawiony pod śmieciową tres i linki to już w ogóle porażka - przyznać się jaki SEOwiec doradzał taką strategię wink.png

 

I potem płacz i lament, ze Google sieje takie spustoszenie w Polsce. Nasza strategia narodowa - najszybciej, najtaniej.

Edytowano przez voyager (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej ciekawy skad oni niby maja czesci bo przeciez nie od producenta? Czy to jakies czesci z odzysku sa montowane ewentualnie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×