Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michel11

hosting z dobrym serwerem pocztowym

Polecane posty

Hej,

 

Poszukuję dobrego hostingu dla firmy, w której pracuje.

Gdy firma startowała wykupiła pakiet w neteasy.pl i niby wszystko jest ok, bo strona www działa idealnie, ale zauważyliśmy, że duża czesc maili (wysylamy tak na oko kilkadziesiat dziennie) po prostu nie dochodzi. Maile z załącznikiem powyżej 8-10 mega giną zawsze. W zwiazku z tym mam prośbę: czy moglibyscie polecic dobry hosting, w którym konta pocztowe działają idealnie i nie ma problemów z hostingiem www?

 

Z góry dzięki.

 

P.S.

Nie mamy wielkich wymagań odnośnie tranferu i pojemności, bo na serwerze stoi zwykla strona firmowa, która hitem popularności oczywiscie nie jest :)

Edytowano przez Michel11 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z tym mam prośbę: czy moglibyscie polecic dobry hosting, w którym konta pocztowe działają idealnie i nie ma problemów z hostingiem www?

Na jakie serwery są wysyłane te maile z załącznikami i w jakiej częstotliwości?

 

Sprawdzałeś jaki tam mają limit dla skrzynek pocztowych?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysylane są na rózne serwery, bo to maile głownie do klientów (wp.pl, interia.pl itp), czasem tez w obrębie firmy, wiec na ten sam serwer. czestotliwosc nie jest duza, bo zalacznik kolo 10 mega zdarza sie powiedzmy raz w tygodniu, natomiast jesli sie zdarzy to juz wiadomo ze nie dojdzie :) o limicie na stronie neteasy nic nie znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi się wydaje, że tam coś jest nie tak skonfigurowane, może nawet w DA na koncie.

 

Od siebie polecam KEI, dla mnie najlepsza poczta sposród wszystkich hostów, na których byłem w życiu.

 

Tylko pytanie - jakie wymagania odnośnie WWW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale maile znikają z załącznikami, nie dostajesz żadnych systemowych wiadomości?

Prosiłeś o sprawdzenie logów wysyłki support?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie prosił, a z pewnościa support by sprawdził : -). Na 99% maile nie 'giną' a trafiają do spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Może pocztę zostaw w neteasy a pocztę przenieś do gmail lub prokonto.pl?

 

@Sponsi

Ja tam trzymam domeny i nie widzę nic złego. :)

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie prosił, a z pewnościa support by sprawdził : -). Na 99% maile nie 'giną' a trafiają do spamu.

Mail z zapytaniem został wysłany do działu technicznego, może nie doszedł?:)

 

Jestem w stanie uwierzyć, że pojedyncze maile trafiają do folderu ze spamem, natomiast te z załącznikiem kolo 10mega nie dochodzą nigdy, a kiedyś nawet próba wysłania takiego maila owocowała pojawieniem się błędu. Teraz mail niby wychodzi bez przeszkód, ale już nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem logi i mail do nas doszedł, ale zgłoszenie nie zostało otwarte bo wysłałeś go z adresu, który nie był przypisany w panelu klienta.

 

Każde zgłoszenie po odebraniu ma automatyczne potwierdzenie, jeśli takowego nie ma to coś jest nie tak.

 

Co do maila, którego usilnie wysyłasz i podobno z naszej winy on nie dochodzi to... "Recipient address rejected: User unknown" :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie ten mail, w tym adres byl nieprawidlowy, wiec naturalnie przyszla wiadomosc zwrotna. dziękuję za troskę.

 

zadna zwrotka do mnie nie dotarla po wyslaniu maila do dzialu technicznego. jesli mozna prosic to wolalbym, abysmy kontynuowali tę dyskuję droga mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz w takim razie ticket z prawidłowego maila lub zaloguj się na klient.neteasy.pl smile.png. Jeśli masz problem z zalogowaniem czy coś w tym rodzaju daj znać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×