Skocz do zawartości
Adaśko

Spóźniona opłata.

Polecane posty

Witam. Zastanawiam się, czy jeśli spóźnię się 1 dzień z opłatą mojego hostingu shared to konto, wraz z danymi zostaje usunięte? Muszę opłacić konto przed wygaśnięciem aby zachować dane?

Proszę was o informacje, jaka jest z tym związana polityka hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto jest blokowane nie od razu usuwane dokonasz opłaty odblokują ci jeśli nie opłacisz po około tyg zależy od firmy usuną ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy jeśli spóźnię się 1 dzień z opłatą mojego hostingu shared to konto, wraz z danymi zostaje usunięte?

Żadna firma nie usuwa kont po 1 dniu opóźnienia, po 7 lub 14 dniach (tak jest u nas np.).

Warto jednak napisać do firmy z informacją, że wpłata przyjdzie trochę później. Firma wtedy wie, że klient będzie przedłużał usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ja chciałbym zaznaczyć że od tego są 'Regulaminy', aby takie szczegóły zdobyć.

Jednakże jak powyżej opisali to większość firm a właściwie wszystkie nawet umożliwiają do 5-14 dni opóźnień.

Edytowano przez matthewk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto jest blokowane nie od razu usuwane dokonasz opłaty odblokują ci jeśli nie opłacisz po około tyg zależy od firmy usuną ci wszystko

Żadna firma nie usuwa kont po 1 dniu opóźnienia, po 7 lub 14 dniach (tak jest u nas np.).

A dlaczego wypowiadacie się za wszystkich? Jak Kolega wyżej napisał, to zależy od regulaminów.

 

Poza tym najlepiej opłacić usługę przed wygaśnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego wypowiadacie się za wszystkich? Jak Kolega wyżej napisał, to zależy od regulaminów.

Jakbyś nie zauważył było to uogólnienie. Chyba zdrowy rozsądek podpowiada aby takie konto nie usuwać po 1 dniu, chyba przepracowany jesteś kolego .wink.png

Nawet po usunięciu jest przeważnie kopia zapasowa konta, więc nie wiem w czym masz problem.

 

Ostatnio strasznie zrobiłeś się up...liwy na forum.

 

Poza tym najlepiej opłacić usługę przed wygaśnięciem.

Czasami jest to niemożliwe, np. z winy poczty. Warto zajrzeć do regulaminu poczty ... smile.png

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro wiesz, że przelew na poczcie trwa 3 dni, to idziesz go zrealizować odpowiednio wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to powinno wyglądać niestety życie płata figle, poza pocztą mamy też agencje, które potrafią po dwóch tygodniach przesłać przelew na konto. Nie wszystko da się przewidzieć, no przynajmniej ja nie potrafię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z usuwaniem po jednym dniu się jeszcze nie spotkałem. Najkrócej to blokada konta po 24h i po pięciu dniach usunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×