Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wlodziu

Wybór SMS premium

Polecane posty

Witam, od kilku dni śledzę wiele tematów związanych w płatnościami SMS, w poszukiwaniu czegoś dla siebie.

Otóż na dniach chcę otworzyć stronę gdzie pewien system będzie działał tylko po wykupieniu SMSa, no niby wszystko fajnie.

Problemem jest to, że nie posiadam żadnej działalności gospodarczej oraz pełnej zdolności do czynności prawnej. To jest chyba najpoważniejszym problemem.

Wiem, że istnieje takie coś jak platnosci-online.pl - chciałem się dowiedzieć coś więcej od nich, ale odsyłali ciągle do regulaminu.

Kilka pytań:

- rejestrując się w tej firmie muszę podać wszystkie dane, jakie trzeba wraz z Urzędem Skarbowym? Przecież muszą odprowadzić podatki, ale jak urząd na mnie będzie patrzył skoro jestem nieletni itp. (jestem zielony)

- czy do domu będzie coś trafiać, tzn. jakieś listy gdy wybiorę eFatkurę.

- czy wypłata może być na inne konto bankowe, chodzi o inne Imię i Nazwisko.

 

Jeżeli macie propozycje innych firm, chciałbym poprosić by w przedstawiony wyżej sposób je opisać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu
- rejestrując się w tej firmie muszę podać wszystkie dane, jakie trzeba wraz z Urzędem Skarbowym? Przecież muszą odprowadzić podatki, ale jak urząd na mnie będzie patrzył skoro jestem nieletni itp. (jestem zielony)

I tu się kończy szukanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, mógłbym zarejestrować konto na brata, ale chciałbym już mieć coś na siebie, chodzi też o to by rodzice nic do tego nie mieli gdy coś przyjdzie do domu, dla mnie to zrozumiałe. A konta swojego nie mam więc wypłacanie szło by na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

platnosci-online zezwalaja na osoby nieletnie za zgoda opiekuna. Musiałbyś złożyć nip-3 do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma nipu to także. Choć o nip może także wystąpić pracodawca, choć tutaj wątpię, że ta firma to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×