Skocz do zawartości
KapitanX

2 domeny wraz z serwisami

Polecane posty

Hej,

mam do sprzedania 2 domeny wraz z serwisami i fanpage'ami. Serwisy oparte są na skrypcie TenTego i dość mocno zmodyfikowane przeze mnie. Aby móc usunąć stopkę autor skryptu wymaga darowizny 30zł, która daje licencję na usunięcie stopki pod 2 domenami. Cała grafika na obu stronach została wykonana przeze mnie (za wyjątkiem tła). Projekty logotypów rówież dołączam.

 

Domeny i serwisy to:

 

http://www.znajdzki.pl

W tym serwisie jest możliwość dodawania obrazków, filmików oraz linków. Do dodanych obrazków automatycznie dodawany jest watermark w postaci doklejonego paska na samym dole obrazka (wszystkich z wyjątkiem GIFów).

 

http://www.smutasy.pl

W tym serwisie jest możliwość tworzenia demotywatorów (takich jak widać na stronie głównej), gotowych obrazków do których dodawany jest watermark w postaci doklejonego paska na samym dole obrazka (wszystkie za wyjątkiem GIFów) i filmików.

 

Proszę moderatora o przeniesienie tematu do "giełdy domen". Dziękuję.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez KapitanX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedajesz podaj cene lub jeżeli nie wiesz ile warte wystaw na allegro i podaj link to sprawdzimy ( po licytujemy ).

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad allegro ale chciał bym póki co ograniczyć się tylko do forum. Jest ono chyba wystarczająco elastyczne abym mógł podać ofertę bez ceny? Myslę, że osoby zainteresowane same mogą zaproponować i zarazem porozmawiać ze mną, w przypadku zainteresowania serwisem pewnie będą pytania.

 

Jeśli już miało by dojść do transakcji to wtedy najlepiej przez allegro.

Edytowano przez KapitanX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutasy oparte o ten dziurawy skrypt demotów z allegro czy o coś sensowniejszego?

Ilość użytkowników/odsłon

cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutasy oparte o ten dziurawy skrypt demotów z allegro czy o coś sensowniejszego?

Ilość użytkowników/odsłon

cena.

Oba serwisy na TenTego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież, że oba serwisy oparte są o skrypt TenTego. Nie jest to "dziurawy skrypt z allegro". Jest on zabezpieczony stosunkowo lepiej. Skrypt ten posiada support na którym użytkownicy ze mną włącznie wprowadzają poprawki. Dodatkowo w plikach, które ja oferuję wprowadziłem kilka własnych zmian.

 

Ilość użytkowników jak i odsłon jest nic nie warta. Stronę zrobiłem zaledwie kilka dni temu, znajdzki.pl troszkę dawnej jednak zaniedbałem. Prowadzę jeszcze 2 strony o podobnej tematyce i nie jestem w stanie zajmować się nimi wszystkimi.

 

Ceny nie podałem umyślnie, ponieważ oczekuję ofert, nie śpieszy mi się ze sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to TenTego jest dziurawym skryptem. Tutaj, na forum się o tym dowiedziałem, oraz od pewnego anonima, który wysłał mi kilka plików na serwer oraz wiadomość e-mail żebym lepiej zmienił skrypt :) Dzięki anonimie, ze mnie ostrzegłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dość aktywnie udzielam się na forum supportu to znam sytuację. Na początku było kilka dziur. Są one załatane i jak napisałem sam dodałem kilka zmian u siebie. Co do takich "anonimów" to radzę podchodzić do nich sceptycznie. Część z nich to po prostu złośliwi ludzie, swojego czasu użytkownik supportu zakładał strony na skrypcie, po czym sam wrzucał screen "hacked" i pisał nam, że został "zhakowany". Inna część tych anonimów to po prostu konkurencja ze skryptami na allegro.

 

Ja osobiście prowadzę strony na tym skrypcie i nigdy mi się nie zdażyło aby ktoś mi coś zrobił. Jednak nie twierdzę, że jest to bunkier nie do zdobycia, swojego czasu to i facebooka napadali.

Edytowano przez KapitanX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×