Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiek08

VPS w Anglii (PayPal)

Polecane posty

Poszukuję VPS, a moje wymagania do niego to:

- procek w granicach 0.5-1Ghz

- RAM - przynajmniej 128, idealnie te 384, a 512 cud malina

- dysk ~ 10GB (5 ewentualnie może być)

- transfer i łącze - ok. 300GB, ale im więcej tym lepiej i żeby dało się te 5-10Mb wyciągnąć spokojnie, żeby nie zatykało

- koniecznie płatność PayPal

 

Szukam rozwiązania najlepszego w kategorii cena i b. dobrego w kategorii jakość/cena. VPS potrzebny pod bardzo lekkie serwery gry, która tylko potrzebuje łącza, bo procek czy RAM jest jej obcy.

 

Nie ważne dla mnie jest support (jako BOK), czy panel. Wymagam jak najlepszego SLA oraz ewentualnie panelu start/stop/reinstall. Żadne statystyki, wykresy, konsole nie są mi potrzebne - jak coś padnie to reinstall i już.

 

Utworzyłem identyczny temat dla USA, teraz czas na Anglię, bo potrzebuję w kilku lokalizacjach takich maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam lowendbox'a, jednak wolę opinie ludzi, którzy używali. Proszę od tego miejsca pisać coś na temat polecanych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam małych pakietów w edisie. Na jakimś za 5E na kvm nawet nie chciał wstać system.... Na openvz czy co tam maja za 3E nie mozna edytowac kernela, czyli tez vpna nie mogłem postawić... Zależy więc czego potrzebujesz. Sprzęt mają może i dobry, ale wychodzi drogawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×