Skocz do zawartości
benek2007

sitedesign

Polecane posty

Uwaga na firmę sitedesign paweł wojas lub vianetsolutions z Krakowa, oszukują klientów wzieli ode mnie pieniądze za stronę ponad rok temu i nigdy jej nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co w związku z tym? Jaką umowe podpisałeś, to tak teraz masz. A zapewne nie było jej wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

I co w związku z tym? Jaką umowe podpisałeś, to tak teraz masz. A zapewne nie było jej wcale..

 

On ostrzega innych, nie żali się i nie prosi o rozwiązanie problemu ;-). Trzeba podziękowąć za ostrzeżenie i już.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jest ono trochę niepodstawne. Równie dobrze mógłbym napisać o tobie mSurf(nie obraź się to tylko przykład), że mnie oszukałeś zapłaciłem ci a nic nie dostałem.

 

Z takimi ostrzeżeniami należy uważać, szczególnie, że nie ma żadnych szczegółów dot. transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ostrzega innych, nie żali się i nie prosi o rozwiązanie problemu ;-). Trzeba podziękowąć za ostrzeżenie i już.

Na razie to nie ostrzega, tylko pomawia. Bez jakichkolwiek danych każdy może tak mówić, o każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ale jak na wszystko miałbym podpisywać umowę to nic innego bym nie robił tylko sprawdzał umowy i weryfikował zapisy. Dla mnie sprawa prosta jest oferta zatwierdzona z ceną firma sitedesign podjęła się prac nad serwisem tematyka nieważna. Dostali zaliczkę, zaczęli działać serwis powstawał ponad pół roku, z każdym kolejnym jakimś tam etapem wpłacałem pieniądze. Kiedy w końcu czas zaczął gonić i próbowałem wymóc ukończenie serwisu kontakt z firmą sie urwał. zostałem z nieukończonym serwisem. Jakież było moje zdziwienie kiedy parę dni później w moim nieukończonym serwisie pokazał się napis że wszelkie prawa do serwisu posiada niejaki pan Tadeusz Piela. Wygooglowałem nazwisko i okazało się że jest to programista. Skontaktowałem się z panem Tadeuszem i okazało się że jest podwykonawcą w/w firmy i właśnie nie wie co się dzieje ponieważ kontakt z firmą sitedesign się urwał, nie odbierają telefonu a pieniędzy za to co stworzył nie zobaczył ani grosza, w związku z czym on uważa że ma wyłączne prawa do tego co stworzył. Zostałem więc z niedokończonym serwisem do którego nie mam praw. Nie uważam żeby to było wporządku. Jesli chodzi o pomówienia to nie zamierzam nikogo pomawiać. Ostrzegam tylko innych i nie mam problemu z tym żeby się spotkać z kimś twarzą w twarz w tej sprawie.

 

Rafał Bernat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do sądu z dziadami. Nie ma co odpuszczać. Nawet jak na mailach itp wszystko było ustalone, to gwarantowane, że ich pozamiatasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×