Skocz do zawartości
Tajgeer

Numery listów przewozowych

Polecane posty

Witam,

 

Jestem obecnie w trakcie tworzenia portalu, który umożliwiałby śledzenie różnego rodzaju paczek kurierskich w jednym miejscu. Póki co posiadam możliwość monitorowania paczek takich firm, jak UPS, GLS, DPD, DHL czy Siódemka.

 

Aby napisać w pełni działający moduł, potrzebuję po prostu numer listu przewozowego (najlepiej paczki już doręczonej), aby móc odpowiednio sparsować status paczki. Potrzebowałbym numery listów przewozowych takich kurierów, jak Opek, TNT oraz InPost.

 

Wszystkie osoby, które posiadają taki numer oraz chcą mi pomóc w ukończeniu tego projektu, proszę o podanie numeru listu przewozowego w tym temacie lub na PW. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o naszej kochanej poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w międzyczasie od użytkownika kafi (dzięki!) numery Poczty Polskiej, więc to też jest dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o możliwości tworzenia konta, na które dodajemy swoje paczki, oraz możliwych powiadomieniach SMS o zmianie statusu paczki. Przydatna byłaby także aplikacja pod Androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możliwość tworzenia konta będzie - na tym opierał się będzie monitoring. Użytkownik niezarejestrowany będzie miał możliwość sprawdzenia pojedynczej paczki, bez możliwości jej śledzenia i otrzymywania powiadomień.

 

Aplikacja na Androida nie będzie potrzebna, nie ma sensu, aby wynajdywać koło na nowo - https://play.google....hereIsMyPackage

 

W dalszym ciągu potrzebuję numerów listów z Opek, TNT i InPost. Reszta działa całkiem ok, włącznie z generowaniem trasy na mapie, jaką podążała przesyłka smile.png Podziękowania dla Aimer'a za numer listu DB Schenker.

Edytowano przez Tajgeer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nr INPOST:

637700119237700019900096

Paczka oddana do przechowania w Paczkomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×