Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lament

Margin-top dla webkit

Polecane posty

Witam

 

Czy znacie może sposób w jaki sposób określić margines górny tylko i wyłącznie dla przeglądarek safari oraz chrome?

 

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykrywaj przeglądarkę z poziomu php lub js-a i wczytuj dodatkowy CSS, w którym będziesz miał te inne style.

Ten dodatkowy CSS wczytuj jako drugi wtedy zostaną nadpisane te style z podstawowego.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma tego dużo (w sensie - pojedynczy margines do jakiegoś elementu) i masz jakiś framework JS, to nie ma sensu ładować kolejnego pliku CSS i warto to zrobić za pomocą JS, w przypadku jQuery wystarczy jQuery.browser oraz jQuery.css.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×