Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
samone-x

sprzedaż (dzierżawa) serwerów np. TS,CS itp.

Polecane posty

Witam,

Zainteresowała mnie jedna rzecz prawna, i nie mam pojęcia jak to wygląda, wytłumaczycie?

Załużmy że posiadam serwer dedykowany, który zakupiłem legalnie u jakieś firmy hostingowej, oczywiście podatek jest odprowadzany za ten serwer przez firmę. Teraz, czy mógłbym komuś sprzedać serwer TS, CS który będzie hostowany na owym dedyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko musisz się z tego rozliczyć / wykazać z zeznaniu US. Ponadto podchodzi to pod działalność nieprzerwaną (ciągłą), zatem wymagane jest też raczej założenie działalności gospodarczej.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, złóżmy wykupiłem serwer dedykowany za 300 zł prowadzę na nim różne usługi hostingowe. Udało mi się zarobić 500 zł, czyli 500-300=200zł tyle miałem zysku, teraz wystarczy że wykaże mój zysk w zeznaniu? czy by móc legalnie zarobić te przykładową kwotę muszę jeszcze stworzyć działalność gospodarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kupić licencję na ts. Licencja non-profit na 512 slotów, która możesz otrzymać nie pozwala na płatne odsprzedawanie serwerów/slotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej trzeba kupic ATHP licencje autoryzowanego partnera i jakieś tam sloty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×