Skocz do zawartości
B0FH

Prośba o polecenie hostingu

Polecane posty

Cześć, szukam dobrego hostingu w cenie gdzieś do 100zł na rok na micro stronę w PHP mającą niewiele odwiedzin. Hosting musi być pewny, żeby nie padał. Ma dla mnie ew. znaczenie również transfer/ilość kont ftp/ilość możliwych do zaparkowania domen, ponieważ chciałbym ew. zahostować tam inne małe stronki w ramach tego 1 hostingu, np. ze zdjęciami - z tego powodu transfer też ma dla mnie znaczenie. Ogromne znaczenie ma dla mnie profesjonalizm firmy - żadnych dzieci, ze względu dane tam przechowywane, również tyczy się to bezpieczeństwa, np. myślałem o linuxpl.com, ale gdy kolega powiedział, że można tam robić co się chce tak jest zabezpieczone to zacząłem szukać innego.

 

Z góry mówię, że przeglądałem forum i nie mogę się zdecydować od tygodnia, dotychczas korzystałem z HOME.PL ale tam rezygnuję, bo płacę 150zł/rok za 50Mb miejsca na www, bo to jakiś pakiet z mailem, z którego nie korzystam.

 

Z góry dzięki za pomoc, ma dla mnie znaczenie tylko opinia osób mających już trochę czasu konto na forum oraz z jakąś znaczną ilością postów - żeby uniknąć osób, które wchodzą tylko, a żeby zareklamować hosting.

 

Mam zamiar wybrać firmę na lata, w home.pl wisiało 8 lat.

 

Co do zgody na oferty to tylko w ciągu jakiś 10 dni, ponieważ w tym czasie muszę wybrać coś.

Edytowano przez B0FH (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mogę śmiało polecić pakiet CP 5G w www.castpol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również mogę ci polecić biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bofh, bastard operator from hell?;)

 

http://progreso.pl/o_nas/, jak masz czas to daj się przekonać - zostaw mi wiadomość, nie chcę Ci niepotrzebnie zawracać głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, ok :]

 

a unixstorm, jakie opinie o administratorze/wlascicielu? bo nie chce u jakis dzieci trzymac, ktore rozdaja dane, lub trzymaja niezabezpieczone w sieci jak np. rootnode

Edytowano przez B0FH (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie mam o Michale wzorową - znający się na rzeczy, ze stażem i w pełni profesjonalnym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie mam o Michale wzorową - znający się na rzeczy, ze stażem i w pełni profesjonalnym podejściem.

 

Również popieram unixstorm siędzę tam już 3 rok, zawsze wzorowy support ze strony Pana Michała, co ważne szybko reaguje, maszyny przyzwoite. BOFH Z Twoimi wymaganiami firma unixstorm spełni Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylącznie UNIXSTORM - mam od 2 lat śmiga aż miło a support działa max do 2 godzin.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×