Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ssobieraj

Odsprzedam dobry serwer dedykowany po kosztach

Polecane posty

Gość ssobieraj

Witam, wynajmę czym prędzej serwer dedykowany z którego już nie korzystam.

Specyfikacja serwera :

http://www.server4you.net/root-server/server-details.php?products=4

 

Serwer jest opłacony do 11 Czerwca, wart jest ponad 300 zł, ja wynajme go chętnie za 200 - 250 zł gdyż kompletnie nie mam pomysłu co z nim zrobić, a szkoda żeby się marnował.

 

Serwer posiada wlasny panel administracyjny z ktorego mozna go przeinstalowac na dowolny inny system operacyjny niż jest aktualnie.

 

SERWER ODSPRZEDAM, NIE ODDAM !

Kontakt:

s.sobieraj[malpa]ymail.com

tel: 782 _ 749 _ 624

 

Płatność mozliwa poprzez paypal/przelew bankowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ktoś sobie wszystko skonfiguruje - poinstaluje a po miesiącu podziękujesz mu za współprace ?smile.png

 

Niezła transakcja smile.png

 

kompletnie nie mam pomysłu co z nim zrobić, a szkoda żeby się marnował.

 

To go sprzedaj :>

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W server4you nie ma możliwości zmiany właściciela serwera, ani nawet zmiany płatnika. Tak więc kupując serwer w server4you nie ma praktycznie możliwości odsprzedania go. Pisałem trochę z nimi i jedyny możliwy sposób według nich to: zakupienie nowego serwera na nową osobę i przeniesienie danych z jednego na drugi - co moim zdaniem jest chore.

 

Jeżeli już będziesz rezygnował z dzierżawy, to pamiętaj aby zgłosić to im na czas. W innym wypadku twój rachunek zostanie obciążony fakturą na kolejny miesiąc/okres rozliczeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Być może mój poranny dobór słów nie był zbyt trafny.

 

Skąd wytrzepałeś:

 

skoro miesięcznie to 49eur?

Dziś jest 16 a opłacony do 11, więc to tylko część miesiąca.

 

49 euro jest w ofercie, w praktyce dodaj 10 euro miesiecznie lub 140 euro jednoracowo (oplata instalacyjna). Ja wybralem opcje 10 euro miesiecznie + ukryte oplaty = 70,20 euro, co daje ponad 300 zl czyli tak jak napisalem.

 

Serwerem się kompletnie już nie interesuje od około 5 maja, i tak jak pisze, marnuje się on. Za pewna opłata o której wspomniałem, udostepniam pelen dostep do konta.

 

 

I co ktoś sobie wszystko skonfiguruje - poinstaluje a po miesiącu podziękujesz mu za współprace ?smile.png

 

Niezła transakcja smile.png

 

 

To go sprzedaj :>

 

Brak komentarza.

 

W server4you nie ma możliwości zmiany właściciela serwera, ani nawet zmiany płatnika. Tak więc kupując serwer w server4you nie ma praktycznie możliwości odsprzedania go. Pisałem trochę z nimi i jedyny możliwy sposób według nich to: zakupienie nowego serwera na nową osobę i przeniesienie danych z jednego na drugi - co moim zdaniem jest chore.

 

Jeżeli już będziesz rezygnował z dzierżawy, to pamiętaj aby zgłosić to im na czas. W innym wypadku twój rachunek zostanie obciążony fakturą na kolejny miesiąc/okres rozliczeniowy.

 

Jest mozliwosc zmiany adresu zamieszkania, numerów telefonu, maila głównego, prócz imienia i nazwiska. Dodatkowo jest możliwość podpiecia wlasnego konta paypal.pl .

 

 

Tak jak piszesz, ja zagapiłem się i pobrali mi pieniądze z konta, a ja sam posiadam inny serwer dedykowany, droższy w innej firmie, dlatego ten nie jest używany.

 

Ta moja propozycja odsprzedania tego serwera, jest opcjonalna, bo pogodziłem się też że całych tych pieniędzy nie odzyskam. To nie mi ma zależeć lecz tej drugiej osobie która chciała by ten serwer wynająć. Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać i robić tak jak jeden user na górze tego tematu napisał "zwinac manatki", jesli ktos chce sie ze mna spotkac, Mieszkam w Pruszkowie, pracuje w samym centrum Warszawy, podalem numer telefonu, nie ma problemu, mozemy sie spotkac i porozmawiac o tym. Oczywiscie mialem swiadomosc ze znajda sie osoby, ktore beda objawiac czysto Polskie zagrania, czyli "nie moja sprawa, ale dopierdole nieznajomemu". Ale sami na moim miejscu, uznali byście, że glupim by było nie napisać takiego ogłoszenia na kilku forach, i nie sprubować odzyskać jakiejś części pieniędzy, tym bardziej ze oferta jest pozytywna tez dla tej drugiej strony. Dziekuje za uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×