Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lubieto

BitTorrent oraz inne programy.

Polecane posty

Witam.

Wiem, że może nie powinienem tego pisać na tym forum ale zakładam, że dostanę tutaj na moje pytanie szybciej odpowiedź niż gdziekolwiek indziej. Czytałem w internecie, że ściąganie czegokolwiek z torrentów jest niebezpieczne.W szczególności z bittorrent i utorrent. Masowe pozwy itd Ja nie ściągałem. Jaka jest różnica pomiędzy bitcomet, a utorrent, że jedno jest bezpieczne drugie już nie ? Czy to jest jednak to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitcoment i utorrent działają na tej samej zasadzie jak to się ma z programami p2p. Różnica między nimi to wygląd interfejsu programu i nic po za tym, no może ewentualnie jakieś różnice w ustawieniach głównych tych programów. Co do ściągania plików przez te programy to może niech ktoś się wypowie z forumowiczów na ten temat bo moje zdanie może wprowadzić Cię w błąd, ale z tego co wiem jest wiele programów które można ściągać bez problemu i legalnie na przykład wszystkie wersje linuxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Za pomocy jednego programu moższ ściągać i te legalny jak wyżej: dystrybucje linuxa... Ale i możesz nielegalne z innych portali pobierając magnet link etc. Niebiezpieczne tzn. mogą Cię namierzyć bo każdy wysyła swoje IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet były przypadki, że policja sama "seedowała" nielegalne pliki by złapać użytkowników. Co prawda się nie przyznają do tego, ale inaczej nie mogli namierzyć tylu osób. Tak było z płytą Boys'ów, mój kolega nawet dostał powiadomienie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy jakich programów używacie do pobierania od czasu do czasu jakiś plików ? Bitcommet myślicie, że to bezpieczne ? Z utorrent boje się cokolwiek pobierać.

Edytowano przez lubieto (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google.pl search -> [RS] nazwa_

Download + konto RS za 5pln ;)

 

Szybciej i bezpieczeniej.

 

Aczkolwiek osobiście korzystam z chomikuj, transfer z allegro 10zł - 30 GB na czas nieokreślony. Wyszukiwarka chomikuj i znajdziesz wszystko ;) np. .iso linuxów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×