Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

[Zlecę] dodawanie produktów do sklepu internetowego

Polecane posty

Witam,

 

trzeba dodać ok 1000 produktów tytuł+zdjęcie (opis u wielu producentów, dla towarów jest niedostępny stąd albo puste pole, albo 2-3 zdania techniczne)

 

U niektórych dostępne na stronie są ceny, tytuł oraz zdjęcie u innych ceny trzeba brać z cennika, zdjęcia np z google.

 

Nie ustaliliśmy jeszcze atrybutów więc tutaj kwestia indywidualnie do uzgodnienia (różnica w cenie, za dodanie jednego produktu)

 

 

Proszę o oferty na najlepiej na PW lub GG 8825822 za dodanie 1000 produktów, czas realizacji oraz możliwość wystawienia FVAT.

 

Możliwa dalsza współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagany jest jakiś czas wykonania?

Oczywiście, ile jesteś w stanie zapłacić za taką usługę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin działu Oferty pracy W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciężko mi określić jakąś cenę bo nie mam żadnego rozeznania w tej branży, ale powiedzmy 50 groszy brutto za produkt myślę, że będzie OK tym bardziej, że nie trzeba wprowadzać opisów i prawdopodobnie atrybutów. A większość producentów ma wszystko na stronach. Adres podam zainteresowanym na PW, ponieważ sklep dopiero powstaje. Dobrze by było gdyby do 30 dni było to wprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę już o nie wysyłanie ofert, nie spodziewałem się takiego odezwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×