Skocz do zawartości
nvu

Selly shop vs prestashop

Polecane posty

Cześć,

 

Mam takie pytanie do osób korzystających z selly, jak wygląda praca na tym skrypcie, jak obsługa techniczna, stabilność, elastyczność.

 

Korzystałem troche z presty, no i różnie to bywało gruntowne zmiany przez co szablony się sypały, albo tłumaczeń brak. Ciężko wbrew pozorom czasami z modułami.

 

Staje, przed wyborem skryptu pod sklep ok 3-5 tys produktów i mam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób korzystających z selly, jak wygląda praca na tym skrypcie, jak obsługa techniczna, stabilność, elastyczność.

Polecam. Będziesz zadowolony. Obsługa techniczna bardzo dobra. Sklepy działają stabilnie. Chyba nawet na indywidualne zamówienie da radę przygotować wersję sklepu dla Ciebie.

 

Z tego co mi wiadomo, to są jakieś problemy wewnątrz "producenta" tego softu i jego przyszłość jest dość niepewna. Nie ryzykowałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po mału się prostują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gekosale, wydaje się być ciekawe jednak nie jest chyba tak rozbudowane jak selly. Integracja dwu stronna z allegro, integracja z dwiepaczki, rozbudowana masowa edycja produktów, i kilka innych opcji. Czy tylko im się wydaje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałeś, wydaje się fajne.

Za darmo bez żadnych haczyków ?

 

Za darmo bez żadnych haczyków :). Po lekkim zawirowaniu wersja 1.4 ponownie jest w 100% open-source.

 

Z tego co mi wiadomo, to są jakieś problemy wewnątrz "producenta" tego softu i jego przyszłość jest dość niepewna. Nie ryzykowałbym.

 

Nie ma żadnych problemów z Gekosale, a to co mogłeś słyszeć dotyczyło poprzedniego projektu z 2008. Minęło już bardzo dużo czasu, a samo Geko jest obecne na rynku od ponad 3 lat. Myślę że naprawdę nie ma podstaw aby mówić, że nasza przyszłość jest niepewna :). Sytuacja jest stabilna, a dodatkowo pozycję umocniło pozyskanie inwestora branżowego.

 

Obecnie 51% udziałów w platformie posiada już Divante, marka której nikomu znającemu rynek przedstawiać nie trzeba.

 

Gekosale, wydaje się być ciekawe jednak nie jest chyba tak rozbudowane jak selly. Integracja dwu stronna z allegro, integracja z dwiepaczki, rozbudowana masowa edycja produktów, i kilka innych opcji. Czy tylko im się wydaje ? smile.png

 

Porównywanie platformy SaaS z wersją open-source jest trochę nietrafione w mojej ocenie :). Integracja z Allegro jest realizowana akurat przez firmę 3cią. Napisz jakie opcje "kuleją" to będę w stanie opisać czy mamy to w standardzie, w modułach dodatkowych lub czy jest na aktualnej roadmapie rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×