Skocz do zawartości
Bartek NullTalk.pl

Wiek potrzebny do założenia firmy hostingowej, lub zatrudnienia się u jakiejś firmy

Polecane posty

Gość bolek10

M-zone dobrze prawi, plusować go ;)

 

Możesz też np. zbierać od kumpli po kilka zł na miesiąc, kupować za to jakiegoś vpsa i stawiać im ts, ventrillo, czy jakieś serwery gier ;)

Dużo się nauczysz przy stawianiu takich na pozór błahych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłbyś łaskaw, tylko szczerze napisać.

 

Jak wygląda twój tydzień. Grafik od poniedziałku do niedzieli. Wiadomo 7 14/15 szkoła - OK, bardzo dobrze.

 

A co później robisz 14/15 -22/23 ?

 

Tylko przypominam szczerzę.

 

Czas wolny poświęcam na:

a)odrabianie lekcji

b)ćwiczenie na instrumencie (bo gram)

c)siedzenie przy komputerze

 

Ja nie jestem taką osobą, która siedzi tylko przy Metin 2, MineCraft i te inne dziwactwa, które powymyślali obcokrajowcy, bo po prostu mnie to nie pociąga.

Kiedy jestem przy komputerze czas wykorzystuje na: zdobywaniu wiedzy o wszystkim co się wiąże z Hostingami + doszkalam się w grafice komputerowej.

 

Było szczerze ;)

 

Pozdrawiam,

Bartek M

 

P.S.

Widzę, że tu ponad połowa jest nastawiona do osób poniżej 16 roku życia (bo niedojrzali i jeszcze Bóg wie co). Porównajcie sobie mnie, a takiego dziecinnego 13-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, ja też z tą różnicą, że nie mam w planach zakładania jeszcze firmy, mimo, że mam 18 lat. I dobrze wykorzystuj sobie wolny czas na dokształcanie się w dodatkowych dziedzinach, ale o firmie myśl jak będziesz posiadał już jakieś umiejętności(administracja serwerami to nie tylko instalacja panelu i ewentualny update, ale też zabezpieczenia). Firma to praca 24 godziny na dobę w zasadzie. Zwykły pracownik ma o wiele łatwiej.

 

Bez porządnego biznes-planu nie masz nawet co myśleć o zakładaniu firmy - stworzyć nie problem, problem utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP, racja, ale ja też o tym nie wspominałem. Po prostu zwróciłem uwagę, żeby przygotował sobie plan odnośnie tej firmy(planować sobie może teraz), sprawdzać jaki jest rynek, jakie są zapotrzebowania itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×