Skocz do zawartości
albertw

SERWER IBM X3550M4 6C 2 x E5-2640

Polecane posty

Sprzedam niewiele uzywany sprzęt: serwerek 1u po upgrade hardware na 2x E5-2640m 6 core, 64GB ram ECC REG 1066GHz, zainstalowane 4 x SSD Ocz Vertex3 240Gb . Zasilacz 550w. W komplecie oryginalne opakowanie, szyny. Stan idealny. Cena jaka mnie interesuje to 11 tys lub jeśli masz zamiar kupić podaj swoją cenę a ja zastanowię się... . FV i gwarancja.

Ewentualność jest również taka iż mogę te procki zmienić na jeden E5-2665 8C w tej samej cenie lub ewentualnie doiłożyć drugi E5-2665 w cenie + 2,5k.

 

Info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiaj się detali. Wszyscy wiedza o co chodzi że to 1066Mhz. .

Wracam w piatek więc na wszytskie pytania odpiowiem po powrocie.

Posiadać będę niedługo supermicro X8QB6 na 2x xeon E7-4850 1u, ram 288GB - max 1TB, Sata/SAS z mozliwością rozbudowy do 4x XEON, w cenie około 3/5 nowego , moze jeszcze sporo taniej więc naprawdę bardzo atrakcyjna oferta, sprzęt pochodzi z zamykanej firmy, FV, sprzęt ze stycznia tego roku.

pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne sprzęty sprzedane.

 

W następnym tyg. posiadać będę:

 

Macierz 4u, na 4x E7-8860 i ponad 300Gb ram. 2x kartą intel 10G światłowodowa, Kontrolery SATA 3 szt 3Ware 8 portów, 16 dyskami SSD 240Gb/SATA II OCZ (max 24 hdd). Całość za 50tys zł.

Serwer 1U Supermicro na 4x 6174 288Gb ram z 6 dyskami intela 520 SSD MLC 240GB 2,5 cala -20k

 

Mam do sprzedania taniej 1szt serwer BigTower (jak 4u - składak ale bardzo dobrze wykonany) na supermicro na 4x AMD 6172 128 GB ram i 8 dyskami SAS 300Gb za 13tys

oraz macierz YOTTA III axusa 2U model Y3-12S6SF8 na 12hdd SATA z zasilaczem 375w z wyjściem FC 11tys. - tu można ponegocjować.

Sprzęt mogę dowieść za free w granicach 100km od Warszawy lub co tydzień na trasie Warszawa- Poznań . Wracam w piątek lub sobotę to odpowiem na pytania.

FV, Gwarancja 12mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co s łabo tu operatorzy się interesują sprzętem... Czyżby kazdy kupował nówki a nie kilku miesięczny sprzęt?

 

 

Chętnemu sprzedam składaka taniej :

szt serwer BigTower (jak 4u - składak ale bardzo dobrze wykonany) na supermicro na zasilacz zippy redunt 3x 350w, 4x AMD 6172 128 GB ram i 8 dyskami SAS 300Gb za 13tys. Serwer posiada porty kontrolerów sata oraz sas...

 

 

Jeśli ktoś zaproponuje rozsądna cenę to możliwe ze się dogadamy bo mam zamiar się tego pozbyć.. Maszyna na obudowie Chenbro, z możliwością zamontowania wewnątrz 8+2 dysków 3,5 cala, dodatkowo 3 kieszenie 5,25, 3 kieszenie 3,5/5,25

Możliwa gwarancja dłuższa , tylko na 30 dni wówczas jeszcze taniej .

 

 

Jestem do niedzieli a później wyjeżdżam na cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co s łabo tu operatorzy się interesują sprzętem... Czyżby kazdy kupował nówki a nie kilku miesięczny sprzęt?

Być może mają trochę oleju w głowie i nie kupują sprzętu spod lady od anonimów (czytaj: używających TORa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×