Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mpm1122

Jak zabezpieczyć swój skrypt?

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam zrobiłem swoje małe dzieło już wkrótce więcej informacji o tymph34r.png , ale jak zabezpieczyć ten skrypt przed rozkradnięciem ?? Chciałbym kontrolować ilości pobranych wersji itp. Sam skrypt jest skierowany do młodych osób, które dopiero zaczynają zabawę z serwerami gier. Skrypt ma panel logowania gracza, vipa, admina. W ACP możemy zmienić dowolnie konfigurację. Konfiguracja opiera się na plikach, a dokładniej jednym. Co mi polecacie aby to wszystko miało ręce i nogi. Może być jakiś płatny komponent tylko nie zbyt drogi tak do 500 zł max. Dziękuję i pozdrawiam rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem jest Ioncube tak jak to napisał wyżej kolega napisał.

Dużo ciekawych opcji ma jak ustawianie czasu po, którym strona wygaśnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta opcja jest taka ciekawa. Nigdy nie mialem doczynienia z Ioncube ale jesli sprzedam komus skrypt na dwa miesiace, po tym okresie strona wygasnie a uzytkownik aby dalej z niego korzystac bedzie musial kupic ten sam skrypt na kolejny okres i od nowa instalowac to takie cos nie jest fajne.

 

Ja do tego wykorzystal bym Boxbilling, ktory ma funkcje sprzedawania licencji i zarzadzania nimi per ip.

Sprzedajesz dwu miesieczna licencje uzytkownikowi a skrypt sprawdza online czy licencja nadal jest wazna. Jesli tak moze z niego korzystac. Oczywiscie Ioncube obowiazko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ustawisz mi licencje na 2 miesiące to wygaśnie.

Więc nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ?

To samo masz w Boxbilling też masz licencje i też może wygasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×