Skocz do zawartości
cezary188

Włam do Direct Admina - czyli ręczna konfiguracja.

Polecane posty

Tytułem wyjaśnienia skończyła mi się licencja DA w pewnej firmie i chwile minie zanim ktoś będzie tak łaskaw sprzedać mi jakąs druga. W tej chwili nie mogę zalogować sie do panelu DA bo mam licence expired a na kupno od producenta najzwyczajniej mnie nie stac. I

teraz tak potrzebuje dodać nowa subdomene na teraz.

Byłby to subdomena glownej domeny na ktora mam ustawione dnsy czyli prosciej mam ip 1.2.3.4 ustawione na mojadomena.pl i potrzebuje ustawić subdomene sub.mojadomena.pl ktora bedzie wskazywala na inne ip niz glowny serwer. I teraz pytanie jak to konkretnie zrobić.

Który plik i gdzie odnaleść żeby dodac tam odpowiedni wpis.

Będe wdzęczny za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Wydaje mi się, że cezary188 potrzebuje dodać wpis na swoim serwerze DNS, a nie konfigurować apache'a.

Nie znam DA od "zaplecza", ale gdyby to był powiedzmy BIND, należałoby wyedytować plik strefy odpowiednio dodając "subdomena.domena.pl. 3600 A 5.6.7.8" czy coś w tym stylu i właśnie lokalizacja takiego pliku strefy DNS interesuje Cezarego.

 

Chyba że coś źle zrozumiałem... to przepraszam w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Wydaje mi się, że cezary188 potrzebuje dodać wpis na swoim serwerze DNS, a nie konfigurować apache'a.

Nie znam DA od "zaplecza", ale gdyby to był powiedzmy BIND, należałoby wyedytować plik strefy odpowiednio dodając "subdomena.domena.pl. 3600 A 5.6.7.8" czy coś w tym stylu i właśnie lokalizacja takiego pliku strefy DNS interesuje Cezarego.

 

Chyba że coś źle zrozumiałem... to przepraszam w takim razie.

Z tego co mi mowiono to dobrze zrozumiales a to co podał m-zone ma sie nijak do sprawy bo tak tego nie ustawie gdy wszystkim zarzadza DA musze to ustawic w DA. Mam jeszcze drugie pytanie nawiązując do wątku. Gdzie moge podejrzeć konta ftp wraz z sciezkami dla tych kont ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak spróbuj cofnąć czas na serwerze , jeżeli licencja ci wygasła ale nie jest zablokowana panel ruszy.

Ale pamiętaj wszystko na serwerze będzie miało złą date!!! ale niekiedy tak trzeba ( cel wyższy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak spróbuj cofnąć czas na serwerze , jeżeli licencja ci wygasła ale nie jest zablokowana panel ruszy.

Ale pamiętaj wszystko na serwerze będzie miało złą date!!! ale niekiedy tak trzeba ( cel wyższy )

No i to jest kurna porada ! Zmieniałem czas i panel działa jak talala :D Dzieki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×