Skocz do zawartości
zurskim

Problem z domena firmy istniejacej

Polecane posty

Witajcie

Taki problem mnie dopadl, zglosila sie do mnie firma (duza, polska, wlasciciel pewnej marki, ktorej nazwe zarejestrowalem z inna koncowka niz ta firma uzywa), z zadaniem wyrejestrowania domeny, przekazania jej danej firmie i zaplacenia astronomicznego odszkowania i zadoscuczynienia - kilkaset tys zl.

Zadanie motywuje to wykorzystaniem jego znaku towarowego, oraz tym, ze na stronie prowadze sprzedaz produktow - generalnie sa to tylko produkty z tej firmy, jednak nie tylko tej jednej marki (firma to spory dystrybutor).

 

Obrotu z tej strony nie mam zadnego - jest nie dokonczona, taki wrzucony surowy system - brak tam danych kontaktowych do mnie, czy do kogokolwiek.

 

Co powinienem uczynic ? Sprawa zajmuje sie radca prawny tej spolki, dziwne - otrzymalem jedynie 4 dni (w tym weekend!) na odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez zurskim (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak rozwiązałeś problem, jak możesz to poinformuj nas... Ja mogę tylko dodać to, że gmail.pl, a dokładniej jej właściciel wygrał walkę z Google. Powodem jaki przeważył był fakt, że gmail.pl nie była używana do podobnych celów jak gmail.com

Szczerze wydaje mi się, że jesteś na straconej pozycji, ponieważ oferujesz to samo co oferuje dana firma. Sprawdzałeś może czy dane słowa kluczowe są opatentowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz kto był pierwszy i nie chodzi o pytanie czy kura czy jajko, tylko czy pierwszy byłeś ty i ty zarejestrowałeś domenę, a później powstała taka firma czy ubiegłeś firmę rejestrując taką domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×