Skocz do zawartości
cezary188

[Kupie] Licencje Direct Admin DA

Polecane posty

Jak w temacie. Skonczyla mi sie licencja od firmy ktora miała wszystko gdzieś i kazała za to sobie słono płacić. Efektem jest że nie mam teraz dostepu do panelu, wiec potrzebuje nowej licencji. Kto bedzie tak dobry i sprzeda coś w miłej cenie ?

 

 

PS. Serwerownia nie handluje licencjami DA wiec nie moge wziasc od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to z kwestii prawnej zostaje Ci tylko external który nie jest tani. ;)

 

Ale znajdzie się pewnie firma co sprzeda Ci internala na serwer spoza jego infrastruktury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakies pomysły gdzie można coś takiego kupic ?

Zgłoś się do firmy gdzie masz serwer, w przeciwnym razie złamiesz warunki licencji Internal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do firmy gdzie masz serwer, w przeciwnym razie złamiesz warunki licencji Internal.

 

Na wszystkie tematy wchodzisz/ wchodzicie i odpisujecie bezmyślnie ? Przeglądam dzisiaj forum od kilku godzin i to nie pierwszy taki wasz posty kompletnie bez sensu/przekazu. Nabijacie sobie licznik czy co?

 

Przecież napisałem wyraźnie w pierwszym poście: PS. Serwerownia nie handluje licencjami DA wiec nie mogę wziasc od nich.

 

Teraz widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kup u kogoś licencję external.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zainstaluj sobie bezplatny panel, bo któregoś dnia znowu będziesz szukał licencji.

 

Zmien zachowanie, nie jestem Twoim kolegą.

 

I cezary, sprawdź sobie w słowniku jak piszemy słowo wziąć, przyda ci się na drugi raz.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zainstaluj sobie bezplatny panel, bo któregoś dnia znowu będziesz szukał licencji.

 

Zmien zachowanie, nie jestem Twoim kolegą.

 

I cezary, sprawdź sobie w słowniku jak piszemy słowo wziąć, przyda ci się na drugi raz.

 

Panel został mi wciśnięty przez firmę bo tylko taki chcieli zainstalować mimo iż sie opierałem. Wiec nie bardzo mam wyjście z chęcią bym zainstalował coś darmowego, ale teraz to już chyba nie bardzo.

A co do reszty to czytaj co ktoś napisał a nie piszesz posty po zaznajomieniu sie chyba tylko z tytułem tematu.

 

PS. Poprawie się z ortografia ,ale autokorektę mam w kilku językach i nie zawsze chce mi sie przełączać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Już dostałeś odpowiedź, również ode mnie więc nie ma co się kłócić a temat można zamknąć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja External jak chcesz pisz na pw koszt 50 zł netto / miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kup u kogoś licencję external.

 

Jak już pisałem na forum kupno licencji external poza stroną DA tak naprawdę nie jest nic bardziej "legit" niż kupno internala, no ale chociaż komunikat w panelu nie straszy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×