Skocz do zawartości
YANKEs'

Szukam hostingu www

Polecane posty

Hej!

 

Szukam hostingu z nielimitowanym transferem , interesują mnie firmy sprawdzone i płatności SMS,

 

Podajcie linki itd . z Góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł , lokalizacja najlepiej polska , parametry do 2gb na dysku oraz nielimotowany transfer , płatność SMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 zł smsm to musiał byś tych sms wysłać za ponad 500 zł wtedy by to się jakieś firmie opłaciło. Wejdź na kimsufi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pełnoletni więc nie posiadam karty płatniczej ^^ , za to jest SMS więc czemu takie zdziwienie , 1 raz widzicie taką kwotę na telefonie komórkowym ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pełnoletni więc nie posiadam karty płatniczej ^^ , za to jest SMS więc czemu takie zdziwienie , 1 raz widzicie taką kwotę na telefonie komórkowym ? :/

Patrz wyżej. Jest to po prostu nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzimy kogoś kto lubi mocno przepłacać, idziesz na pocztę i wpłacasz na konto, do tego nie musisz być pełnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kultura ludzie , 1 raz widzę taką profesjonalną :DD , no ja akurat nie jestem śmiały polecieć na pocztę , wolę SMS , więc pomożecie w szukaniu ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zaufaj... Poczta Polska może z prędkością nie jest na pierwszym miejscu, ale nie popadajmy w skrajności, to przecież nie złodzieje więc raczej pod względem przelewu możesz im zaufać :) co do kwestii wypełnienia druczków, jeśli tego nie potrafisz to skorzystaj z generatorów online, wtedy tylko drukujesz ten druczek, podchodzisz do okienka, płacisz oni ci dają pieczątkę i wszystko, przelew wykonany. Płacenie za pośrednictwem sms'a jest całkiem nie opłacalne i moim zdaniem to co piszę reszta wyżej jest bardzo profesjonalne bo chcą ci pomóc, to tak jak byś poszedł do sklepu kupić browara który kosztuje 3,50 zł i zapłaciłbyś za niego 15 zł i wyszedł - Opłaca się ? NIE ! tak więc moim zdaniem szanuj pieniądze rodziców na które pewnie ciężko pracują i idź na pocztę, zamiast wysyłać sms'ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kwestii wypełnienia druczków, jeśli tego nie potrafisz to skorzystaj z generatorów online

Nie no nie przesadzajmy, chłopak pewnie ma niedługo maturę.

Czego tam uczą teraz w szkole, tylko wysyłania smsów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pełnoletni więc nie posiadam karty płatniczej

Nóg też nie masz?

 

no ja akurat nie jestem śmiały polecieć na pocztę

To wyślij kolege.

 

wolę SMS , więc pomożecie w szukaniu

To szukaj. Bo za jakiś czas przyjedziesz i będziesz wytykał palcem, że ten i ten polecili Ci hosting z płatnością sms, gdzie za konto o wartości 200 zł musiałeś położyć 500 i jesteś 300 w plecy.

 

Czy to naprawdę tak ciężko iść na tą poczte, do banku czy nawet dać ojcu/babci/wujkowi/sąsiadowi 200 zeta żeby zrobił przelew? A 300 zostawić w kieszeni i sie za to nachlać gorzały na imprezie?

Teraz już wiemy dlaczego stadion narodowy kosztował 1.8 mld a nie 0.8 mld. W szkole nie uczą ekonomii i takie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A 300 zostawić w kieszeni i sie za to nachlać gorzały na imprezie?

Ta jeszcze niepełnoletniego namawiaj na alkohol... :)

 

Co mi przychodzi do głowy TANIO ale nie za SMS...

http://www.ovh.pl/hosting/

 

I jak napisali wyżej - szanuj pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jeszcze niepełnoletniego namawiaj na alkohol...

Obawiam się, że nie jeden niepełnoletni kilka razy przebił Cie już w piciu.. o ile Ty już jesteś pełnoletni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie weekend się zbliża to za zaoszczędzoną kaskę możesz zrobić grila dla forumowiczów WHT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by co mogę przyjść na grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pełnoletni więc nie posiadam karty płatniczej

 

Jezeli moge polecić, załóż konto interntowe w Banku Millenium, nie trzeba miec ukończonych 18 lat, a konto jest całkowicie darmowe (brak limitu wpłat, jeżeli chcesz możesz wyrobić sobie karte gdzie płacisz 3 zł miesiecznie)

a założenie trwa w banku 10 minut.

Nie kupuj za sms. kase na tel zostaw sobie na dzwonienie do dziewczyn ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zobacz na ofertę hostingu 2ap.pl:

- konto Mini (1 GB pojemności, brak limitu transferu), płatność SMS: 12,30 PLN / m-c (147,60 PLN / rok);

- konto Eko (3 GB pojemności, brak limitu transferu), płatność SMS: 24,60 PLN / m-c (295,20 PLN / rok).

 

Jeśli zależy Ci na płatności rocznej z góry - skontaktuj się z nami.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zobacz na ofertę hostingu 2ap.pl:

- konto Mini (1 GB pojemności, brak limitu transferu), płatność SMS: 12,30 PLN / m-c (147,60 PLN / rok);

- konto Eko (3 GB pojemności, brak limitu transferu), płatność SMS: 24,60 PLN / m-c (295,20 PLN / rok).

 

Jeśli zależy Ci na płatności rocznej z góry - skontaktuj się z nami.

 

Pozdrawiam.

 

 

Dziękuję , bardzo dobra oferta za te 12zł miesiąć , skorzystam :) , można zamknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×