Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam ponownie, wybaczcie spam. Chciałbym poinformować że podjąłem decyzje odnośnie przeznaczenia VPS.

Będzie na nim Darmowy hosting stron. Nie będe ukrywał ze będe chciał chociaz troszke zarobic na tym, dlatego pojawi się reklama na stronie użytkownika. Nie będzie ona duża.

Jeżeli mogłym sie dowiedzieć, Co byście oferowali na takim Hosingu? Tzn jakie parametry ustawic by były optymalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny darmowy hostink bez pomysłu? No to już chyba jest jakiś żart.. wink.png

 

pomysł jest, napisałem takie pytanie aby dowiedzieć się co oczekuje się od darmowego hostingu.

 

 

Postaw już lepiej jakiś serwer do gier (może ET?), przynajmniej się przyda.

 

Stoi serwer GTA SA Mp :) będzie też małe forum do serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoi serwer GTA SA Mp :) będzie też małe forum do serwera.

Ja bym poszedł w tę stronę niż bawić się w coś co tak naprawdę Ci profitów nie przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znasz się na Linuxie to raczej nie zakładaj "darmowych hostingów" , serwer to gry raczej wystarczy , ewentualnie na jakąś swoją stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie w ramach sponsoringu odstąp komuś trochę miejsca, komuś kto zna się na administracji i sam sobie ładnie zadba o przydzielony kawałek serwera. Jest wiele sposobów byś zyskał na czymś takim. Za darmo upchasz kogoś z dużym forum, w zamian za reklamę Twojej domeny, którą możesz spopularyzować i sprzedać. Możesz dołączyć do administracji jakiegoś projektu w zamian za serwer - jeśli Cię to kręci. Możliwości jest wiele, ale od Ciebie przecież zależy, co lubisz, na co wpadniesz :). Nikt Ci tu nie podrzuci pod nos gotowego rozwiązania, bo to jak z przepisem na dobry hosting. I tu też moje trzy grosze. Proszę, robić hosting z VPS'a bez znajomości środowiska (chyba, że coś pominąłem - to przepraszam). Albo ma się biznes plan i robi się coś porządnie, albo nie robi się nic. Nawet jeśli byłby to darmowy hosting to myślisz, że nie trzeba do tego przygotowania :)? Jak już chcesz iść w tym kierunku to patrz na początek posta, lepiej komuś zainteresowanemu zasponsorować niż szukać i upychać jeleni a gdy już upchasz po brzegi to nie będzie wiadomo co dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić licke direct admina i on sam za nas wszystko zrobi smile.png

Oczywiście będzie zakupiona licencja DA.

 

co do wypowiedzi szuwarek-mini.

 

Każdy musi sie czegoś nauczyć, nikt przecież nie ma obsługi serwerów wrodzonej :)

Akualnie cały czas przeczesuj strony i uzce sie obsługi VPS, w między czasie osoba znająca sie bardzo dobrze na serwerach dedykowanych oraz VPS ustawia wszystkie potrzebne parametry dla hostingu.

Jeżeli "upcham" cały VPS, to wykupie 2. tutaj nie widze największego problemu, nie chce kupywać teraz już 2 gdy 1 tak naprawde stoi prawie pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×