Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
srok@

WebHostingTalk - wiki?

Polecane posty

Mam pomysł na stworzenie wiki o hostingu pod adresem, np. wiki.webhostingtalk.pl czy sądzicie, że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje postawić to na zasadzie systemu wiki - taki mini projekt rozwojowego słownika.

 

Hehe, sam nawet to pisalem :-) Jak narazie dal bym spokoj adminom WHT bo i tak maja robote przy nowym forum na IPB :-) Jak stanie juz forum to proponujemy dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Juz nie czekam na grafike.

Admini maja sesje i dlatego to tyle trwa, do konca przyszlego tygodnia forum bedzie na nowym serwerze + ipb.

Wiki bedzie pierwsze w kolejnosci (chyba, ze juz bedzie grafika to trzeba bedzie jej poswiecic czas).

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie czekam na grafike.

Admini maja sesje i dlatego to tyle trwa, do konca przyszlego tygodnia forum bedzie na nowym serwerze + ipb.

Wiki bedzie pierwsze w kolejnosci (chyba, ze juz bedzie grafika to trzeba bedzie jej poswiecic czas).

Fajnie :(

Już się nie mogę doczekać.

 

Co do google to czy przypadkiem nie trzeba będzie wszystkiego indeksować od nowa?? :>

To może spowodować mały spadek popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki bedzie pierwsze w kolejnosci

Czy możęsz podac mniej więcej termin powstania?

Chętnie bym, podsunął kilka terminów, oraz zobaczył efekt końcowy. Wiele osób pyta sie mnie o właśnie coś takiego, poza tym chciałem edukowac mego przyszłego pracownika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do google to czy przypadkiem nie trzeba będzie wszystkiego indeksować od nowa?? :>

To może spowodować mały spadek popularności.

Trzeba, ale admin pisal o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Nie trzeba bedzie, moze jakies 20% - 30% co nie powinno byc problemem. Ogolnie wiekszosc przekierowan juz jest napisanych. Jakis czas temu podjalem pewne srodki aby zmniejszyc liczbe zaindeksowanych stron typowych dla phpbb co tym bardziej powinno pomoc w "przesiadce".

 

Wysłany Czw 09 Lut, 2006 13:16:

 

Czy możesz podac mniej więcej termin powstania?

 

Jak dla mnie to do konca przyszlego tygodnia. Ale wystarczy, ze wpadnie mi egzamin w srode i nastepnie w piatek i termin moze okazac sie trudny do osiagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fobi moze poprostu zainstalujcie mediawiki, podepnijcie pod wiki.wht.pl. Userzy juz sie wszystkim zajma, przeciez o to chodzi w wiki, 15 minut instalacja i reszte zrobia ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł ;)

Chętnie pomoge.

I do tego IPB. Świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×