Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mieciusowy

Jaki hosting byłby optymalny?

Polecane posty

Jako user jestem nowy, więc powitać smile.png.

 

Widzę miło się Wam rozmawiało w temacie “współdzielony/vpn/dedykowany”, więc mam konkretne zadanie / temat do rozważań.

 

Otóż... Jakie zaplecze do takich parametrów strony jest najbardziej odpowiednie dla firmy i klienta?

 

Wordpress + 2-3 relatywnie dobrej jakości pluginy (mapy google, portfolio takiet tam), nic do SEO.

W każdym wpisie flash, który na raz bierze sobie do wyświetlenia 6 plików jpg ~250kb. Po przejściu w tryb pełnoekranowy bierze 24 jpg ~250kb. Obejrzenie całego flasha to załadowanie ok. 10 takich paczek (po 6, lub 24 pliki). Poza tym link do pobrania pliku o wadze ~30mb.

Wpisów w serwisie ok. 200.

Wiadomo - szukajka, tagi itp.

200 unikalnych odwiedzin serwisu dziennie.

Pliki flash linkowane na innych stronach (jeden plik na jednej innej stronie, odwiedziny ~100/dzień).

Miałem napisać miejsce i transfer, jednak to prawie jak wybranie pakietu z dowolnej oferty, więc się na razie powstrzymam smile.png.

 

Przeczytałem sobie tamten temat i fajnie wygląda jak piszecie o zależnościach. Jednak odwiedzając strony firm hostingowych może na ~5% zamieszczone są szczegółowe informacje na temat pakietów. Skoro to takie ważne to czemu sami (bo wielu z Was jest dostawcami) zlewacie sobie ten temat? :P

Edytowano przez Mieciusowy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele napisałeś, te dane podane przez Ciebie nie mówią w zasadzie nic.

 

Wydaje mi się, że VPS byłby tu lepszym rozwiązaniem, nie będzie tam tak ograniczony jak to ma miejsce np w przypadku hostingu współdzielonego. Warto jednak przetestować konto shared wtedy będziesz miał dokładniejsze informacje na temat obciążenia wygenerowanego przez Twój WordPress. Pamiętaj, że źle zoptymalizowany WP, nawet z małą ilością zawartych danych potrafi poszaleć, więc jest to dodatkowy atut na korzyść VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×