Skocz do zawartości
maly90

Mini PC firmy Dell

Polecane posty

Cześć,

 

chce zając się tworzeniem modyfikacji do gier (cała seria gta, ets, ls itp), pisać strony html/xhtml, oraz layouty posiadam laptopa jednak nie spełnia on w 100% moich wymogów tzn po dłuższym czasie uzytkowania zamula się co uniemożliwia mi sprawę działanie.Dlatego też pomyślałem nad zakupem komputera stacjonarnego, posiadam już jeden ale jest to nie mój tak więc odpada. Myślałem nad zakupem : http://allegro.pl/mini-26x9x25cm-komputer-pc-dell-sx280-usdt-xp-fvat-i2290638125.html Mimi PC, parametry nie są najgorszę no i co najwazniejsze nie jest duży, co myślicie o takim wynalazku czy będzie się sprawdzał.

 

Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do układania pasjansa wystarczy w zupełności. Dorzuć troche pieniążków i kup coś porządniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uważasz? Niestety mam ograniczone miejsce w pokoju i niestety nie mogę sobię pozwolić na "olbrzyma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do układania pasjansa wystarczy w zupełności. Dorzuć troche pieniążków i kup coś porządniejszego

Nie przesadzaj, w końcu nie wszyscy korzystają z komputera przez 24 godziny na dobę jak Ty i ja ;)

 

Do zadań biurowych, przeglądania stron, poczty, YT czy filmów jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam akurat taki

1243204.jpeg

Korzystam z Firefox, ale nie tylko.. i po 2-3h zaczyna mi zamulać, formatowałem kilka krotnie ale nic nie pomagało bo i tak to powracało spowrotem, sprawdzałem temp procesora bo myślałem ze się przegrzewa ale jest w porządku (65stopni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja miałem PC o podobnych parametrach co podał autor. Powiem szczerze że nie zalewała mnie krew, ale cholera jasna brała gdy tylko go włączałem... Więc siedziałem na Ubuntu, ale po paru godzinach restart bo ram cały zżerał + swap... W week endy chodziłem do pracy, specjalnie tylko żeby kupić coś przyszłościowego, coś co za rok nie będzie przestarzałe i nie da sobie rady z nowym gg.

 

94349141547075386448.png

Chociaż też żałuję, bo hpek, po miesiącu chyba, jak kupiłem tego PCta, wypuściło nową serię z podobną ceną, ale trochę więcej ramu, lepsza karta graficzna i dyski SSD... No ale nic smile.png

Edytowano przez ZooMpl
Słownictwo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam akurat z komunikatora Gadu-Gadu, a AQQ bo 1 jak dla mnie to jest choinka z zapchanymi reklamami które zżera ram, z AQQ nie mam problemu, ale zauważyłem ze czym więcej mam nr kontaktowych tym czasem zdarza się zaciąć. I nie wiem czy mam jakąś usterkę w tym laptopie ale gdy zamykam klapę i uruchamiam od nowa to nie wczytują mi się strony/programy itp jakie miałem przed zamknięciem go. A uruchamia się odnowa, no i niestety WIFI samo mi się nie uruchamia (lampka), muszę uzyć kombinacji Fn+F2 I dopiero dziala, byłem z tym w Media Expert ale powiedzieli ze to winna zapchanego systemu, tak więc jakieś 2-3 msc temu go sformatowałem i wgrałem Windows 7 32-bitowy, wcześniej miałem 64 to i tak w dalszym ciągu występują takie błędy. Nie mogę już zanieść na gwarancję bo mineła już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje do ETS'a? Pisanie modów, czy tworzenie modeli? Bo jeśli to bierz dobrego pod polymodeling, abyś mógł bezproblemowo tworzyć cokolwiek.

 

PS. Też się zajmowałem modyfikowaniem ETS/GTS.\ i starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil interesuje mnie do pisania modów (programowania), jak i tworzenia modeli (grafika 3d, grafika 2d - tekstury).Masz jakiś do zaferowania, w miarę tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

maly90,

Za tydzień-dwa będę miał do sprzedania nettopa Alsen, Atom D570, 2GB RAM, itd.

Generalnie mocniejszy niż ten cały P4, choć to też nie rewelka, no ale na rewelkę to musiałbyś dać 1000+.

Kosztował jakoś 1100 rok temu, bedę chciał za niego 600zł.

Odezwij się do mnie na milosz@webastyczny.pl. Akurat teraz jestem w rozjazdach (do 7 maja), ale po powrocie możemy wrócić do tematu.

Kompik używany biurowo, w domu (że tam w salonie stoi u rodziny), czyściutki i zadbany totalnie. Do tego cichy i mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

maly90, jestem teraz poza granicami kraju, a rodzinka też wybrała się na długi weekend majowy totalnie away.

Oni wracają w piątek, poproszę o pstryknięcie fotek i wysłanie ich do mnie, odeślę.

 

Daj tylko znać, jeśli już coś kupisz do piątku.

 

Generalnie kompik spoko, wysokość tak na łokieć, ale bez dłoni (postaw łokieć pionowo z dłonią do góry i od nadgarstka do łokcia),

szerokość taka jak 3 napędy CD (oczywiście komp ma combo DVDRW itd., pionowo usytuowane). Szukałem na alsen.pl, ale mam tu słaby net, więc średnio to idzie znaleźć.

 

Dam znać jak będę w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte GA-H61M-D2-B3

Intel Pentium G840 2.80GHz

Vertex3D Radeon HD4850 1GB DDR5 PX 256BIT

Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9

 

Ofc do tego obudowa, zasilacz i reszta podzespołów. Programować możesz na zwykłym tablecie czy nawet telefonie.

 

 

Będę miał podobną konfiguracji komputera stacjonarnego do sprzedania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę miał podobną konfiguracji komputera stacjonarnego do sprzedania .

Na PW możesz napisać ile będziesz chciał i czy w rozliczeniu weźmiesz stare podzespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×