Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix

hostings.pl, superhost.pl, taeo.net, a moze cos innego ?

Polecane posty

Gość normanos

na jakim byłes serwerze? ja jestem na s40 od pól roku i nienarzekam.

 

poza tym na stronie piszą, że robia backup to zarzadaj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem tam resllera i jak do tej pory jestem bardzo happy, suport bardzo dobry odpowiadaj w kilka minut, ogolnie na plus... zobaczymy jak potoczy sie sprawa dalej

 

Podaje link:

http://www.surpasshosting.com/

 

Pozdrawiam

 

guci00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fo

Ze swojej strony jako jeden z Klientów hostings.pl ( www.hostings.pl ) mający wykupiony pakiet resellerski znajdujący się na serv6.hostings.pl mogę powiedzieć iż zdarzyła się praktycznie jedna wpadka w momencie kiedy Panowie upgrade'owali cpanel a wiadomo jak to z cpanelami czasami jest, coś się mimowolnie może schrzanić - ale była to całe szczęście sobota :P. Jeżeli chodzi o support to jestem bardzo zadowolony, nieważne o której zadzwonie zawsze telefon odbierze kompetentny człowiek, który umie mi pomóc. Ostatnio na dniach miałem małą przygodę z serwerami DNS, stało się jak się stało, sam się w tym troszkę zakreciłem ( nie przepadam za cpanelami :P nie ma to jak /etc/init.d/bind9 restart i wszystko zaczyna mrygać po zmianach :P ), zadzwoniłem, otrzymałem pomoc a z wieczora kiedy byłem zajęty inną robotą zadzwonił telefon od hostings.pl i Pan powiedział, że wszystko już chodzi OK. I tak było :)

 

tak więc ja chyba jednak jestem jednym z tych Klientów którzy mogą polecić hostings.pl jako firmę hostingową. Fakt faktem - pingi mają po 130ms ale tego raczej nie przeskoczą, a jeżeli chodzi o stabilność serwera - no to tak jak już mówiłem - nie ma z nią problemów, jakieś pare dni temu, serwerowi zabrakło po prawie pół roku pamięci i troszkę się przywiesił... ale o tym dowiedziałem się też po telefonie od hostings - ~"Dzień dobry, chciałem poinformować iż właśnie była przerwa 10 minutowa ze względu na wymagany restart maszyny". No i wszystko cacy - jak tu nie być zadowolonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×