Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix

hostings.pl, superhost.pl, taeo.net, a moze cos innego ?

Polecane posty

Witam,

Chce wykupic konto resellerskie i mam dylemat. Na rynku polskim nie ma jeszcze wielu tego typu ofert, a mi zalezy aby to byla wlasnie firma polska ze wzgledu na support... a poza tym nalezy wspierac polska przedsiebiorczosc 8)

 

Interesuje mnie na poczatek niewielkie konto z trafficiem 20-30 GB i stosownym miejscem na dysku. Brak limitu na liczbe kont, maili, ftp, domen - ogolny brak limitow w ramach wykupionych parametrow.

 

Znalazlem 3 firm z ktorymi nie mialem do tej pory do czynienia i dlatego prosze o porade...

1. hostings.pl - jedyna firma, ktora odpisala mi w weekend majowy i to w ciagu 3 godz. (bylem pod wielkim wrazeniem) . Odpowiedz rzeczowa i zachecajaca, dobre serwery (servermatrix i theplanet) - jedyny problem to dosc wysokie ceny...

 

2. taeo.net - dobre opinie kont resellerskich, mocne serwery w theplanet (nie w servermatrix) - ceny najwyzsze z wymienionych przeze mnie

 

3. superhost.pl - na odpowiedz czekalem kilka dni, co prawda byl weekend majowy ale ktos powinien nad serwerami czuwac... , odpowiedz bardzo krotka, malo zachecajaca, serwer w servermatrix dosc slaby - cena rewelacyjna, ponad 4-5 krotnie nizsza od wyzej wymienionych, ale minimalne konto to 100GB transferu i na mniejsze nie chca przystac.

 

Hostings.pl wydaje sie byc najbardziej zaangazowany, taeo.net ma dobre opinie i bardzo dobre serwery, superhost.pl ma rewelacyjne ceny. Wszystkie firmy maja serwery w data center theplanet wiec mozna liczyc na dobry uptime (choc z tym jest roznie i jednak duzo zalezy od admina...) i szybkie lacza.

Co wybrac ???

 

Dla mnie najwazniejsza jest relacja jakosci serwera i supportu do ceny.

Moze ktos ma jakies oferty? Z przyjemnoscia zapoznam sie z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Witam, ja osobiscie rozgladalem sie za kontami resellerskimi i trafilem pod taki adres:

http://www.hosting365.ie/resellers.php .

Mimo, ze nie maja tanio to wyglada na naprawde porzadne podejscie do sprawy, nie bede tutaj wklejal calej oferty, firma jest z irlandii i oferuje konta resellerskie, ktore sa połączonymi dwiema platformami, UNIX i Windows, oferuje to mozliwosc (dosyc unikalnego) oferowania dostepu do technologii firmy Microsoft takich jak ASP, ASP.NET czy baz danych Ms SQL. Oprocz technologii firmy Microsoft umozliwia oferowanie uslug opartych na Cold Fusion firmy Macromedia.

Na maile odpowiadaja szybko, rowniez mozliwa jest rozmowa online.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Faktycznie drogo, ale ma wielkie plusy:

1) serwer w Europie - czyli transfer z serwera sporo lepszy niz z USA

2) progreSql - nie wiele serwerow obsluguje

3) na wszystko jest wydzielona quota, a nie 20GB na wszystko. To tez wyglada profesjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

home.pl

 

Nie spelnia Twoich wymagan... to znaczy daje za duzo. Mimo wszystko pisze o nich bo to dobra, sprawdzona firma. W przyszlosci radze sie nimi zaintersowac.

 

Bardzo szybki czas reakcji, support telefoniczny.

 

Firma polska ;)

 

Drogo? Coz... za ta jakosc warto placic.

 

Chcesz wiedziec wiecej? Odwiedz ich strone. Sam moge podzielic sie doswiadczeniami :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Mala propozycja, Konrad_1 stworz nowy watek na temat home.pl na forum glownym gdzie znajdowac sie bedzie twoja opinia (najlepiej wedlug schematu ;D ) i tam bedzie sie toczyc dyskusja na temat firmy home.pl i ich uslug.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nadal szukasz konta reselskiego z cpanelem po pl +skinami (rvskin) to zagadaj do mnie na gg: 1146411 a sie dogadamy. Pozdrawiam

Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z home.pl

zasadniczo jeden ;)

pani operator jola twierdzi uparcie ze moje serwery nie istnieja

dluga historia ...

 

szukasz konta reseller, napisz jerry@NOSPAM.rakieta.pl mozemy cos custom dla ciebie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moge Ci zaproponowac 6 gb, 80 gb transferu za 100 zyla miesiecznie ;).

 

ps. nie bral bym superhost'u... strasznie slaby support..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

1. hostings.pl - jedyna firma, ktora odpisala mi w weekend majowy i to w ciagu 3 godz. (bylem pod wielkim wrazeniem) . Odpowiedz rzeczowa i zachecajaca, dobre serwery (servermatrix i theplanet) - jedyny problem to dosc wysokie ceny...

 

strona Hostings.pl nie jest w theplanet ale w managed.com!

 

Tez rozglądam sie za dobrym kontem resellerskim i podoba mi sie http://www.hostdime.com/reseller.shtml . ma troche mniejsze pingi od servermatrix i managed. Ma dobre ceny i mam nadzieje ze jest stabilne.

 

wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli rozgladasz sie za zachodnimi firmami resellerskimi, slyszalem dobre rzeczy o nastpeujacych "clook" "BlueWho" i "HttpMe"

nie pamietam adresu do clook, ale dwie kolejne www.bluewho.com [ta szczegolnie lubie, ma serwery w NAc gdzie trzymamy czesc naszych], i www.httpme.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli rozgladasz sie za zachodnimi firmami resellerskimi, slyszalem dobre rzeczy o nastpeujacych "clook" "BlueWho" i "HttpMe"

nie pamietam adresu do clook, ale dwie kolejne www.bluewho.com [ta szczegolnie lubie, ma serwery w NAc gdzie trzymamy czesc naszych], i www.httpme.com

 

Dzięki za adresy. Na plan 02 na httpme.com zwrocilem uwage juz wczesniej. A jak wygląda sprawa suportu w tych firmach? Czy admini szybko rozwiązują problemy techniczne? Mam wrażenie że firmy zachodnie bardiej się przykładają do obsługi klienta. Czy mam rację?

 

Visualroute opkazuje ze NAC ma serwery w Austri, a na stronie NAC jest informacja ze znajdują sie w new dżersjey w USA. Gdzie znajdują się ich serwery?

 

wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic o obencosci NAC w austrii, ich serwery znajduja sie w malowniczym zakatku polnocnego New Jersey w BARDZO nowoczesnym budynku [tak na marginesie]

 

Co do obslugi klienta wspomniane firmy slyna z niesamowicie dobrego poziomu - nieprzeladowanych maszyn [bardzo wazne!!] i dosc rozleglych spolecznosci uzytkownikow - zwroc uwage na design strony ;)

 

Gdyby nie to ze znajdujemy sie na troche wyzszym poziomie niz konto resellerskie, na pewno sprobowalbym ich uslug.

 

A tak na razie uzywam ich jako wzorca jak-swiadczyc-uslugi pod wzgledem dobrego poziomu :)

 

powodzenia.

 

p.s. poszukaj info o tych firmach na www.webhostingtalk.com - sa tam dosc szeroko opisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że firmy zachodnie bardiej się przykładają do obsługi klienta. Czy mam rację?
Osobiscie wybralbym kogos z Polski, bo jest kontakt lepszy przede wszystkim, a w USA... popatrz na evortal - nie bylo dla nich problemu zamknac mu konto. Z polska obsluga mysle latwiej byloby sie dogadac.

 

P.S. Oczywiscie nie smiem watpic w jakos uslug tamtych firm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nic o obencosci NAC w austrii, ich serwery znajduja sie w malowniczym zakatku polnocnego New Jersey w BARDZO nowoczesnym budynku [tak na marginesie]

 

Strona www.visualroute.pl błędnie pokazała mi ze NAC jest a Austrii

 

Wojt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie bede ukrywal ze jestem pracownikiem Hostings.pl bo nie chcemy sie reklamowac tylko wyjasnic.

Strona hostings.pl jest faktycznie na serwerach w firmie managed.com

Natomias ta tej maszynie nie ma zadnych kont abonenckich jest to maszyna przeznaczona jedynie do hostowania naszego serwisu hostings.pl oraz kont sponsorowanych oraz do testow.

Natomiast serwis hostings.com.pl juz jest na platformach w serwerowni The Planet (Nie mylic z Server Matrix) i tylko na tych platformach zzakladane sa konta abonenckie takie jak np:

 

www.izatrojanowska.pl

www.modelarz.com

www.gitara.net.pl

I wiele wiele innych

 

Witam,

1. hostings.pl - jedyna firma, ktora odpisala mi w weekend majowy i to w ciagu 3 godz. (bylem pod wielkim wrazeniem) . Odpowiedz rzeczowa i zachecajaca, dobre serwery (servermatrix i theplanet) - jedyny problem to dosc wysokie ceny...

 

strona Hostings.pl nie jest w theplanet ale w managed.com!

 

Tez rozglądam sie za dobrym kontem resellerskim i podoba mi sie http://www.hostdime.com/reseller.shtml . ma troche mniejsze pingi od servermatrix i managed. Ma dobre ceny i mam nadzieje ze jest stabilne.

 

wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac mozna mylis ServerMAtrix z ThePlanet bardzo dowolnie obecnymi czasy, jedyna roznica to cena serwerow/jakosc sprzetu choc i server matrix oferuje w tych dniach Delle, jezeli chodzi o network nie ma ZADNEJ roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie.

 

Obecnie serwery SM i TP sa w tych samych budynkach, na tej samej sieci, na podobnym jakosciowo sprzecie i naleza do jednej korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o tym myslalem, ze to jest ta sama korporacja, to samo miejsce, ta sama siec. Moze maja osobne serwerownie ale umiejscowione w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze maja osobne serwerownie ale umiejscowione w tym samym miejscu
:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie chciałbym wrócić do tematu firm z resellerami bezpośrednio z USA. Znalazłem dwie propozycje http://www.hostdime.com/reseller.shtml i https://www.hostprince.com/reseller.html

 

Co sądzicie o obu firmach? Ta druga ma dużo niższe ceny (za 30GB chca 50$/mies) ale pytanie czy nie za cene jakości.

 

Pozdrawiam po raz pierwszy na forum

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

hosting w Superhost.pl to jakaś kpina!

Mam u nich konto i stronę firmową z systemem rejestracji i obsługi zleceń klientów i koszmar ze strony hostingu.

Częste braki dostępu i brak supportu to pestka , szczytem osiągnięć SUPERHOST u mnie to brak dostępu do serwera przez 16h ! i utrata baz danych z ostatnich 3dni.

Tłumaczenie działu serwisu że dysk w serwerze padł jakoś do mnie nie dociera. Podejście tej pseudohostingowej firmy do backup-u jest moim zdaniem laickie i nieprofesionalne nie wspomnę już o mirror-ach. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU firmy SUPERHOST.PL

Pisząc ten post kolejny raz nie mogę się dostać do swojego serwisu od 8h

telefon konaktowy (dyżur )mówi "...proszę zadzwonić póżniej". koszmar!!

Pierwszą wpadkę z bazą danych im podarowałem kolejna skończy się w sądzie.

Mam nadzieję że komuś mój post pomoże uniknąć przykrych sytuacji.

Żałuję że ja wcześniej nie poczytałem sobie informacji na temat tej firmy.

Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×