Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Professorek

Domena za 0zł

Polecane posty

Szukam domeny .pl na rok za free. Jeżeli nie da się za free to gdzie najtaniej tylko na 1 rok? Będzie mi potrzebna do testów z tąd zależy mi na cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to możesz dostać z serwerem na rok, bez konieczności przedłużenia.

U nas rejestracja 15.99, w AZ i OVH chyba masz za 0 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak u nas, ale nie teraz, trwa aktualizacja oprogramowania.

Zamówienie będzie można złożyć za jakieś 2h.

 

Po wybraniu serwera w opcji rocznej, klikasz na domenę i wpisujesz nazwę, system odejmie Ci koszt rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany już AZ oraz Home mają obecnie promocje .pl za 0zł.

Z tym że w razie chęci przedłużenia Home zmusza regulaminem promocji do pozostania u nich, AZ bodajże udostępnia authinfo nawet bez zapłacenia im czegokolwiek.

 

Bez promocji w większości miejsc cena wynosi ok. 12zł za pierwszy rok.

 

Jeśli odnowienie .pl to najtaniej w OVH (49,99) lub Dropped/Aftermarket (50,00).

 

Ponadto niedawno Dropped/Aftermarket poinformował mnie o możliwości przedłużania .pl na mniej niż rok, właściwie na dowolną ilość dni (minimum 30).

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Progremer

A jak teraz sprawa wygląda, są jeszcze gdzieś jakieś warte polecenia promocje na domeny PL ?

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dih.pl , az.pl wystawiają kod authinfo bez problemu, później można przejść gdzie indziej.

Musiałeś mieć niesamowite szczęście, znajomy po dosłaniu im wszystkich dokumentów jakie chcieli nie uzyskał kodu, cisza ze strony BOK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, niedawno rejestrowałem domenę w dih za kilka złotych w promocji, kiedy chciałem uzyskać kod authinfo otrzymałem od nich fakturę na ponad 100zł. Kor4zystałeś w ogóle z usług tej firmy? Czytałeś regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze otrzymałeś fakture? Skoro nie ma obowiązku opłacać domeny, a po drugie.. można otrzymać bez problemu kod authinfo wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff, niedawno rejestrowałem domenę w dih za kilka złotych w promocji, kiedy chciałem uzyskać kod authinfo otrzymałem od nich fakturę na ponad 100zł. Kor4zystałeś w ogóle z usług tej firmy? Czytałeś regulamin?

Korzystałem z ich promocji jak i usług, wyniosłem od nich migiem nieco domen - swoich firmowych i prywatnych jak i znajomych, którym głupi poleciłem tę firme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze otrzymałeś fakture? Skoro nie ma obowiązku opłacać domeny, a po drugie.. można otrzymać bez problemu kod authinfo wiem z własnego doświadczenia.

 

Jak im wykrecisz wałka to wyniesiesz authinfo, ale ja taki nie jestem ;) Regulamin to regulamin jeśli go zaakceptowałeś to musisz się do niego stosować.

 

 

ZooMpl, dobrze zrobiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×