Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
majedra

Dobry sprawdzony dedyk

Polecane posty

Witam,

Poszukuję serwera dedykowanego ( lub mocnego vps), obecnie przy serwerwerze dzielonym na i7 jest obciążenie max ok 65-75% ( tak napisał admin), dlatego też poszukuję czegoś tylko dla mnie.

 

Miejsca dużo nie potrzebuje 3-4GB, głownie chodzi mi o niezawodność, szybkość, stabilność i pewność że da sobie radę z moimi 2 stronami. Obecnie strony dziennie mają ok 5-7 tys unikalnych wejść. Online w jednym czasie przesiaduje 100-200 osób, czasami trochę ponad 200 osób.

 

 

Dobrze żeby również był DirectAdmin jako panel do dodatkowego zarzadzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt to obojętne, może to być na jakimś linuxie z podstawową obługą postawionego serwera sobie jakoś poradzę.

 

Co do budżetu nie jest specjalnie określony ale wiadomo czym mniej tym lepiej.

Edytowano przez majedra (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to 2 fora stojące na vbulletinie.

 

 

Co do serwera, to na pewno potrzebować będę instalacji całego serwera żeby był gotowy do użytku, jako że kompltenie nie znam się na całej konfiguracji serwerów. Jedynie na zarządzaniu już po gotowości do użytku czyli bardziej od strony administracji skryptów które posiadam oraz zarządzania moimi skryptami, ewentualnie kopie serwerów z poziomu linuxa nie stanowią problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się również o 7 dniowym okresie w cenie 7 zł na przetestowanie sprzętu i dopasowanie odpowiedniego pakietu do moich potrzeb tak że myślę że Biznes-host.pl będzie dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×