Skocz do zawartości
gozwei

Aktywacja usługi w hitme.net.pl

Polecane posty

Witam,

 

Zakupiłem wczoraj VPS HVM ISO w hitme.net.pl i cały czas usługa ma status "oczekujący". Kiedyś miałem u nich już VPS i aktywacja była od razu. Płatność zaksięgowali w kilkadziesiąt minut, a serwera nie aktywowali. Nie odpisali mi też na maila. Czy to normalne, czy raczej taki VPS powinien się aktywować automatycznie i mam do nich dzwonić?

 

Pozdrawiam,

gozwei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. Mnie - jezeli dotarla do nich platnosc to dzwon. A jezeli wysylales np. pocztą, to sie jeszcze wstrzymaj.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Kopaczewski

O ile pamiętam to po zaksięgowaniu przelewu vps automatycznie był aktywowany. Może daj im trochę czasu do odpisania zamiast pisać tutaj na forum? Jest sobotni ranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobną sytuację. Wiedziałem, że na 100% pieniążki doszły, więc napisałem do supportu i opisałem całą sytuację. VPS był gotowy po kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem drugiego maila, próbowałem zadzwonić (telefon jest chyba odłączony). Chyba zawiodłem się na filmie hitme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to sprawdziłem po wykupieniu serwera. Zakup i start u konkurencji zajął mi niecałe 10 minut. Zwrócę się do hitme o zwrot pieniędzy. Kiedyś miałem u nich serwer i było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są opinie a wy i tak idziecie tam jakby nie wiadomo co mieli. Potem tylko płacz tutaj jest.

 

Polak mądry po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×