Skocz do zawartości
Paul

Tania rejestracja PL'ki - gdzie?

Polecane posty

Czy ktoś wie gdzie tanio można zarejestrować PL'kę? :)

- nie chcę żadnych haczyków, że trzeba odnawiać albo płacić za odnowienie sporą sumę :)

Kod auth-info widocznych, bądź możliwość uzyskania za free.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

furek, Az.pl mają pierwsze trzy domeny za darmo potem płatne 10zł. natomiast home jak sam piszesz daje eu za darmo a nie PL'ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

furek, Az.pl mają pierwsze trzy domeny za darmo potem płatne 10zł. natomiast home jak sam piszesz daje eu za darmo a nie PL'ki.

 

Napisałeś, że chcesz tanio PL`ke no to podałem ci, że w az.pl możesz ją mieć za 0 zł i to 3 domeny a nie jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest wałkowany co drugi post... Najtaniej OVH rejestracja + odnowienie................

Jeśli chcesz za darmo 1 rok pozniej placic po 100 zł to az.pl

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1and1.pl ROK za darmo sam mam tam domenkę smile.png

 

Te kanty jakie robią na ludziach oraz nie jasne zasady trochę mnie nie przekonują.

Lepiej jest zarejestrować za te kilkanaście zł i znać stałą cenę niż brac domeny za złotówke/darmo a potem okazuje się że trzeba i za wcześniejszy rok zapłacić i za nowy w dodatku 2x więcej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Ja znam sposób, by za darmo mieć domenę .pl na dwa lata :)

Jest to oczywiście błąd systemu pewnej bardzo znanej firmy. Jak ktoś się chce dowiedzieć, PW.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tyle tylko że w/w sposób to jest zwyczajne oszustwo polegające na wykorzystaniu błędu w systemie tej firmy. Typowo polska postawa, wiem, nie powiem i wykorzystam (ukradnę). Bo inaczej tego nazwać nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tanio to znaczy 10 zeta, taniej, znaczy ktoś dopłaca, czyli liczy na to że odbije za rok, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

O dziurze w systemie powiadomiłem już dostawcę usług, a sam wykupiłem domenę. Nie okradłem, lecz pomogłem. Nie chciałem ujawniać sposobu publicznie ani "na osobności", ze względu na kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×