Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WhyCry

Skrypt Download System

Polecane posty

Witam,

 

Szukam rozbudowanego skryptu do obsługi hostowania plików. Wiem, że temat był już poruszany, ale w odpowiedziach znajdowały się tylko jakieś proste skrypty. Chciałbym aby skrypt miał możliwość definiowania wielu funkcji (np. dodawanie opisu, komentarze, ochrona hotlinkowania). Oczywiście może to być skrypt (a nawet musi) z bazą mysql. Interesują mnie skrypty płatne, chyba, że istnieje tak rozbudowany ale darmowy skrypt.

Skrypty jakie znalazłem

Uwagę zwróciłem na Linklok URL, ale nie mają tam wersji demo i do tego chyba brak obsługi bazy danych.

Skrypt posłużyłby do stworzenia zupełnie nowej strony, a więc musiałby to być nie tyle skrypt co mini-cms (bez newsów czy czegoś takiego) - coś na wzór dobreprogramy, ale to tylko jako przykład. Chodzi o sam listing plików w odpowiednich kategoriach. Dokładnie to chodzi o baze sterowników.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał mi adresy do takich rozbudowanych systemów (cena nie gra roli).

 

Pozdrawiam

Edytowano przez WhyCry (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dobreprogramy i tym podobne sa oparte na joomli. Poszukaj odpowiedniego pluginu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dobreprogramy i tym podobne sa oparte na joomli. Poszukaj odpowiedniego pluginu.

Naprawdę na Joomli? W życiu bym nie pomyślał, że taki popularny serwis jedzie na tym CMSie, nie wiem czy coś się zmieniło, ale ten CMS był dość spory i o wiele wolniejszy niż Drupal i Wordpress, no ale ma też trochę inne zastosowanie. Jeśli rzeczywiście nie ma podobnego skryptu to chyba nie pozostanie mi nic innego jak samemu napisać albo oprzeć wszystko na jakimś popularnym CMSie z wtyczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×