Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IceBeast

Gumki do słuchawek

Polecane posty

Cześć

 

Mam dosyć nietypowy problem, otóż zgubiłem ostatnio jedną z gumek od słuchawek dousznych philipsa. Kupiłem jakieś badziewne w media markcie ze 4 razy drożej niż były warte, no i się zawiodłem... Nie pasują, bo do moich słuchawek te gumki wyglądają zupełnie inaczej niż do pozostałych słuchawek...

 

Oto zdjęcie moich słuchawek i gumek:

klik, duży obrazek

(gumki są bo zdjęcie z neta)

 

Od pozostałych różnią się tym, że inne mają takie cienkie warstwy gumy na zewnątrz i są bardziej spłaszczone, a moje są bardziej wydłużone i jest JEDNA warstwa gumy.

 

 

No i zastanawiam się czy da się gdziekolwiek takie gumki dostać? Na allegro, w media i w saturnie nie ma sad.png

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do supportu Philipsa może uda się bezpośrednio u nich kupić albo podpowiedzą gdzie mają swojego dystrybutora od części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepsze szczęście do słuchawek, już 2x będą lecieć na gwarancje, a firma powinna wydawać się dobra - creative dry.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja mam lepsze szczęście do słuchawek, już 2x będą lecieć na gwarancje, a firma powinna wydawać się dobra - creative dry.png

 

Ja częściej gubię słuchawki niż oddaje się psują :)

 

Ostatnio mi zaczęły się psuć słuchawki standardowe nokii. Ale mówie kij z nimi kupiłem sobie Pionierry za 50zł w saturnie i nawet fajnie grają...

 

 

Trochę śmieszne są te Twoje 360 stopni :) To ja mam słyszeć muzykę a nie ktoś obok hehe :)

 

Jak bym zobaczył gościa obok co słucha muzyki w takich naprawdę by było głośno to bym go strzelił w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym zobaczył gościa obok co słucha muzyki w takich naprawdę by było głośno to bym go strzelił w łeb smile.png

 

Chyba nie korzystasz z MPK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×