Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shirru

[ZLECE] Konfiguracje Serwera VPS

Polecane posty

Witam

 

Na starcie zaznaczam że jstem zielony jeśli chodzi o obsługe vps.miałem styczność jedynie z hostingami wspołdzielonymi

Posiadam serwer vps (

OpenVZ)

Do Serwera dokupiłem direct admin

 

Potrzebuje kogoś kto skonfiguruje mi dns i odpowiednio zabezpieczy serwer i przygotuje wszystko do instalacji wordpresa (tego juz na szczęscie potrafie zainstalować sam)

 

Nie znam sie na cenach z tego co widze za pełna obśługe serwera u mojego dostawcy zapłace 24 $ miesięcznie + gratis cPanel zamiast direct adminia.

 

Dlatego tu zapytanie do was

 

Co mi się bardziej opłaca.

Jednorazowa konfiguracja czy zdanie sie na pomoc dostawcy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 baksy miesięcznie za PEŁNĄ OBSŁUGĘ? Sama licencja cP kosztuje od $15 w górę.

 

A co do pytania końcowego - lepsza jest ta druga opcja, o ile dostawca poważnie podchodzi do obowiązków. Jednak przy cenie 24 dolki miesięcznie razem z licencją cP jakoś nie jestem przekonany, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych 24$ jest cPanel po kosztach, nie mówiąc tutaj już o jakimkolwiek realnym zarzadzaniu ze strony usługodawcy no chyba że tam w ameryce wynajął jakiegoś murzyna czy chińczyka za torebkę ryżu. Koszt administratora zaczyna się od 50zł/h u prywatnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

02209153233014667099_thumb.jpg

 

To konfiguracja serwera...Serwer jest w Rumuni a stawki w dolarach więć może im sie to opłaca

 

Czyli do tego 9,7 $(odejmuje 5 $ za direct admin) + 24,9 za cPanel i pełną administracje. czyli wyrobie sie w ~100 zł miesiecznie

 

Duzych wymagań nie mam bo na serwerze stać będzie blog wordpress - 3000-5000 UV dziennie i nic wiecej

Tak naprawdę to nie wiem czy potrzebuje tej pełnej administracji czy wystarczy mi jednorazowa konfiguracja.

 

Wiem jedno - Sam tego nie ogarne , a na host współdzielony nie za chętnie bo "zużywam za duzo zasobów "

 

Prosze o ew. Oferty co za ile

 

PS.Cena taka niska ponieważ skorzystałem z promocyjnego kodu(10 % znizki) oraz gratisowego 256 mb ramu i 250 Gb Transferu(problemy z realizacją zamówienia i postanowili wynagrodzić mi stracony czas)

Edytowano przez Shirru (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×