Skocz do zawartości
Nariv

TeamSpeak3 maksymalna ilość slotów

Polecane posty

Witam, zainstalowałem TeamSpeaka na swoim VPS'ie, wgrałem licencje, zrestartowałem serwer i przy próbie zmiany ilości slotów na TS3 otrzymuje komunikat "max slot limit reached".

Chciałbym zaznaczyć, że nie pierwszy raz instaluje TS'a i zawsze wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w logu czy dana licencja została przyjęta czy też nie. Miałem raz problem ze zgodnością licencji przez zastosowanie TSa x64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencje powinno się wgrywać przed instalacją czyli przez "start"

 

Usuń wszystko i sprawdź wgrywając licencję przed uruchomieniem serwera TS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Coś się stanie jak dodasz licencję po instalacji?

Zawsze lickę daję na końcu, dobrze że mnie uświadomiłeś że od dawna jestem w błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to świeża baza to wgraj sobie nowa baze tzn nowy serwer, a wgrać licencje możesz też po starcie lecz kolejnym warunkiem jest restart serwera. Odpal serwer minimal skryptem zobacz czy licencje przyjeło, polecam tez zajrzeć w logi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wgrywam licencje przed startem serwera i wszystko gra i śmiga ładnie, automatycznie włącza się 512 slotów bez przestawiania z 32 na 512 ręcznie.

 

System Ubunt 11.04 32bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłącz serwer ts3 i włącza a nie restartuj.

2. Musi działać po 1 jak nie to ci zmienię komenda!!

Jeśli masz dalej program zapraszam na pw lub gg 9587575 to ci zrobię bez problemu.

Edytowano przez majcioszek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mu zmienisz komendą, skoro odrazu widać że coś z licencja jest nie tak, albo nie jest wgrana, taki błąd wywala gdy licki nie ma, a chce dać większą ilość slotów:) Jak się myle to sorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być tylko błąd braku licki lub braku uprawnień do odczytania pliku licencji. Jeżeli licka byłaby wadliwa to serwer by nie wystartował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, minęło 1,5 roku i ten sam problem dotknął moje osoby, pierwszy raz stawiałem swojego TSa, udało mi się też otrzymać licencje ale mimo wgrania jej nadal pokazuje jej brak, i to mimo resetu, wyłączenia/włączenia serwera Ts3 i resetu serwera VPS, czy ktoś może mi podać dokładną ścieżkę gdzie wgrać licencje bo może to robię żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wgrałem za 1 razem na chodzącym TSie, resety itp nie pomogły (debian64), reinstalka VPSa na debka 32 i powtórka, reinstalka (32) i wgranie przed startem TSa i nic, reinstalka na debka 64 i wgranie przed startem i nic, próbowałem też wgrywać licencje do katalogów: home, home/ts3 i bezpośrednio do katalogu z serwerem i nic

 

brakuje mi już siły, cały dzień robię reinstalacje, systemu na VPSie i stawiam TSa i cięgle nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha zapominałem dodać jestem kompletnie zielony jeśli ktoś chce kopie jakichkolwiek danych nie poda mi komendę do wpisania w putty, lub szybki opis gdzie szukać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już opanowane było trzeba wrzucać przez WinSCP jako root a nie jak ja przez putty jako TS3, 12h przy kompie i sam opanowałem dzieki wszystkim za chęci, ale google nie gryzie tylko czasami ciężko znaleźć właściwą odpowiedź

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już opanowane było trzeba wrzucać przez WinSCP jako root a nie jak ja przez putty jako TS3, 12h przy kompie i sam opanowałem dzieki wszystkim za chęci, ale google nie gryzie tylko czasami ciężko znaleźć właściwą odpowiedź

Dziękuję za takich ludzi. Czas, chęci i potęga internetu pokonały problem. Gratulacje i +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I użytkownik nie czekał na gotowe rozwiązanie tylko sam szukał rozwiązania :)

 

Gatunek użytkowników na wyginięciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×