Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Artix

[Reseller] Pod moje 'community' i hosting

Polecane posty

witam. czy jest jakaś polska firma, która oferuje nieograniczone konta reseller? potrzebuję takiego by utrzymać spore forum na moim skrypcie i serwery wirtualne dla użytkowników. Mogę zapłacić każdą cenę, ale chciałbym też sprawdzić czy któraś pobije ofertę dnb1host.com. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie ograniczenia są na tym koncie dnb1host.com , skoro trafik jest b/o ?

podaj szczegóły, bo sam transfer nic nie mówi, nie wiadomo z czym konkurować, na pewno do nas będziesz miał lepszy ping tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. czy jest jakaś polska firma, która oferuje nieograniczone konta reseller? potrzebuję takiego by utrzymać spore forum na moim skrypcie i serwery wirtualne dla użytkowników. Mogę zapłacić każdą cenę, ale chciałbym też sprawdzić czy któraś pobije ofertę dnb1host.com. smile.png

Z tm unlimited to na pewno jakaś ściema jest. Jak przeczytasz dokładnie regulamin po angielsku to pewnie się wyda. Ja mam możliwość utworzenia takiego unlimited reseller w panelu ISPCp Omega, ale limitem bedzie na pewno wielkość zasobów VPS-a na którym mam to postawione. Skąd innąd VPS jest mocny wystarczająco.

Jak jesteś zainteresowany to napisz na priv to dam ci konto demo. Jak chcesz jakieś mega parametry i chcesz odpowiedznio zapłacić to mogę wydzielić ci dowolnego VPS-a. Serwery mam w Warszawie w eTop. Niskie pingi, śmiga pięknie, jak dotąd działa bez przestojów.

Ja się hostingiem w zasadzie nie zajmuje ale mam dużo wolnych zasobów.

 

Zapraszam do współpracy.

 

Marek Kryszkowski

GPShosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×