Skocz do zawartości
krsone

Najszybszy hosting ?

Polecane posty

Witam

 

Jaki polecacie hosting z max uptimem i ktory dziala jak blyskawica ? Bez zamulania w godzinach szczytu itd. Swoje opinie mam jako uzytkownik okolo 10 hostingow w roznych firmach lecz zadna nie jest doskonala, czytaj za wolna dla cmsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje opinie mam jako uzytkownik okolo 10 hostingow w roznych firmach lecz zadna nie jest doskonala, czytaj za wolna dla cmsow

A może brak poprawnej optymalizacji skryptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może brak poprawnej optymalizacji skryptu?

 

W cmsach mambo/joomla/wp etc jestem od poaczatku, csmy sa poprawnie skonfigurowane, zoptymalizowane, wodotryski usuwane.

 

Z ostatnich niefajnych serwerow uzywalem: ovh, neo, webhosting, strefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może przetestuj szybki-serwer.pl - zapraszam,

test bez zobowiązań, konto aktywne po zamówieniu, obadaj i daj znać czy jest błyskawica czy nie :)

link w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Prohost, ale trzeba przyjąć do wiadomości ich restrykcyjną politykę co do obciążania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na shared hosting ma wpływ za dużo czynników, żeby prędkość działania strony była stała - tak jak na najlepszej autostradzie czasami może zrobić się korek..

 

Jeśli chcesz mieć stałe zasoby do dyspozycji to pozostaje tylko dedyk i to z jakimś dobrym łączem, bo to też może być przecież wąskie gardło wink.png.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

KEI jest spoko,

tylko może autor wątku nie chce po prostu zapłacić za tą szybkość i uptime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla autora postu koszt nie jest najwazniejszy, chodzi o panel w ktorym mozna zrobic podstawowe dla czlowieka posiadajacego niepodstawowe wymagania aby cmsy i wlasne cmsy, strony dzialaly optymalnie.

 

Hostingi wiodace w Polsce tez testowalem, jedynie dunskie i norweskie byly mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na jednym koncie... Małą stronę do hostingu plików.

 

Dwa blogi na Wordpress. Userów może i nie ma dużo... Wejść na jeden blog to około 50 dziennie na drugi też coś koło tego na hosting trochę mniej... I wszystko chodzi Ok nie moge nic złego powiedzieć....

 

Można wziąść w hekko 14dni testu albo VPS 3 dni test. I wtedy będziesz wiedział na czym stoisz wink.pnghttp://hekko.pl

Edytowano przez CODER_BEST (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współdzielony na kei.pl jest super szybki i bezawaryjny. Mają za to sztywne limity co do maksymalnego obciążenia i dość restrykcyjnie ich przestrzegają - w sumie dlatego są szybcy i stabilni więc dla mnie to plus. Niemniej trzeba mieć świadomość, że nie postawisz u nich 10 obleganych blogów na WP na jednym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dedykowany, który jest tylko dla Ciebie. Współdzielony który współdzielisz z innymi nigdy nie będzie idealny dla Ciebie zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dedykowany, który jest tylko dla Ciebie...

 

700zł/rok

 

 

*Edit: Unix Storm (ref)

 

Max-3

Pojemność: 24 GB

Limit transferu: 160 GB / m-c

Bazy MySQL: bez limitu

Konta E-mail: bez limitu

Cena za rok: 354.24 PLN

Edytowano przez bjN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam hosting ze stopki albo tak jak zasugerowali poprzednicy jakiegoś VPS-a XEN / KVN. Do 7 stów to bez problemu znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić webd.pl i pakiet hostingowy za 12 zł miesięcznie. Wszystko chodzi błyskawicznie, zero zacięć, błyskawiczne czasy dostępu do baz danych. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przeca dwa dni temu webd.pl zaliczył mega dzwona, nie działała strona główna z pół dnia, serwery podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×