Skocz do zawartości
DudzikPL

Potrzebuję szablonu dla firmy

Polecane posty

Pobierając darmowy szablon przeczytaj jego licencję - nie każdy jest darmowy w każdych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samu jak masz zamiar nabijać sobie posty takimi tekstami to nie zaśmiecaj przynajmniej mojego tematu.

 

Pobierając darmowy szablon przeczytaj jego licencję - nie każdy jest darmowy w każdych warunkach.

słuszna uwaga, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

1. Zły dział.

2. Google -> fraza: darmowe szablony -> masz od zajechania wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Google -> fraza: darmowe szablony -> masz od zajechania wyników.

 

tak tylko mało jest takich które pasowały by do brukarstwa... więc za taką pomoc jaką tu oferujecie to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak takich nie ma to wniosek nasuwa się sam... trzeba zlecić zrobienie takiego szablonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za szablon firmowy na zamowienie ze 500zł musisz przeznaczyc. Ale najlepiej google i czytaj licencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ wszyscy na zarabianie nastawieni... w dodatku branża IT (i telekomunikacyjna, te dwie najlepiej zarabiają) ma tak wyśrubowane stawki, że mi się to w głowie nie mieści...

 

Jak ktoś ma ograniczony budżet (nawet ograniczony do 0zł), a nie ma tego czego się szuka, to też da się coś wykombinować. Ja z reguły szukam czegoś najbardziej zbliżonego do oczekiwań wśród darmowych szablonów, a następnie zmieniam grafikę w nagłówku, stopce, jakiś kolor ramki, tła, wielkość czcionki itp. Potrzeba oczywiście trochę wyobraźni podczas szukania i oglądania gotowców i wiedzy co będzie można szybko i łatwo zmienić, a co nie tak szybko i łatwo. Domorosły "webmaster" wiedzący co nieco o HTML i CSS poradzi sobie. Licencje większości darmowych szablonów pozwalają na modyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czego się spodziewałeś? Że ktoś Ci tutaj zrobi ten szablon w podskokach za darmo? Szukasz darmowego szablonu, więc nie spodziewaj się, że ktoś zrobi coś innego niż poszuka go w google - a to możesz zrobić sam.

 

tak szukam darmowego szablonu a że nie mogę sam znaleść takiego , dlatego postanowiłem spytać tu na forum czy nikt nie natknął się na taki szablon... I nie oczekuje żeby mi ktoś zrobił szabon (czytaj dokładnie!) tylko szukam gotowego DARMOWEGO szablonu do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki właśnie o to mi chodziło ! smile.png

 

a mam pytanie. Czy jest możliwe w html'u zrobienie płynnego przejścia między podstronami? Bo znalazłem kod ale działa on tylko na przeglądarce IE, a ja potrzebuje takiego który będzie działał na wszystkich przegladarkach.

Edytowano przez DudzikPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×