Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
24h

Netmark.pl - Czy warto zakupić ?

Polecane posty

Szukam małego i dobrego hostingu z domeną na małe forum. I tak teraz w Netmarku jest Hosting Micro(70zł)+Domena .com(30zł) + vat 23zł z czego wychodzi 123 zł .I teraz się trochę zmieszałem bo nie wiem jak z odnowieniem przy wyborze cyklu bilingowego : 70 zł co dwa lata / 35 Zł rocznie/20zł pół rocznie a następnie cena odnowienia w kolejnym cyklu bilingowym z VAT: 36.90 PLN Rocznie/86.10 PLN Co dwa lata

 

Tak tanio ? W czym jest haczyk bo nie wierzę żeby tak tanio było

Pozdrawiam

24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszukaj dział oferty firm hostingowych

 

ostatnio była tam jakas ciekawa oferta

serwer www + domena za 70 zł rok brutto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może warto zapytać w firmie co ile kosztuje i na jaki okres ?

chyba nie oczekujesz że ktoś Ci udzieli bardziej wiążącej odpowiedzi na pytania niż sam pracownik firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy zastanawiąją się nad wyborem hostingu ODRADZAM korzystanie z usług firmy Netmark !

Obsługa klienta na najniższym możliwym poziomie ! Krótkie, niekonkretne odpowiedzi, konsultanci zamiast pomagać starają się zbyć klienta.

 

Ostatnio inicjowałem transfer domen do Netmark. Transfer nie doszedł do skutku z ich winy, a oni wmawiają mi, że stało się to z mojej winy ! Interweniowałem w tej sprawie w NASK.

Okazuje się, że Netmark nie jest partnerem NASK, a pomimo tego rejestruje domeny i pośredniczy w ich transferze.

 

Nic nie było by dziwnego w tej sprawie, gdyby nie fakt, że sam właściciel Netmark (nie wspominając o konsultantach), kłamie, że zainicjował transfer moich domen do NASK i podstępnie próbuje mi przypisać winę nidojścia do skutku transferu.

 

Tymczasem z odpowiedzi NASK wynika, że ani Netmark, ani też żaden podmiot będący partnerem NASK (z którym to Netmark współpracuje) nie zainicjował transferu moich domen.

 

Netmark pomimo tak oczywistej (i udowodnionej mu) winy - nie przeprosił mnie za swoje zachowanie.

Zamiast tego nie odpisuje na maile .

To jest właśnie "wzorowa" obsługa klienta ! ;-)

 

Ludzie omijajcie NETMARK szerokim łukiem ! to żenujący AMATORZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Okazuje się, że Netmark nie jest partnerem NASK, a pomimo tego rejestruje domeny i pośredniczy w ich transferze.

Jak przynajmniej "pół polski". Proponowałbym nie zabierać głosu, a przynajmniej nie w takim oskarżycielskim tonie, w momencie kiedy wygłasza się herezje. Rozumiem, że ktoś może być niezadowolony z obsługi ale to nie znaczy, że trzeba wymyślać absurdalne oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×