Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maq

[Sprzedam] Netbook Samsung N150, matowa matryca, HSDPA

Polecane posty

Witam,

 

jak w temacie sprzedam Netbook Samsung N150 z matową matrycą 10,1", na gwarancji (jeszcze jakieś ~22 miesiące)

 

Procesor Atom N455 1,66Ghz HT, 1GB ram, dysk 320GB, bateria do 10 godzin ( w praktyce trzyma ponad 6godzin przy WiFi), Windows 7 Starter, wbudowany modem 3G/HSDPA.

 

Czyli taki trochę lepszy netbook smile.png Możliwość rozszerzenia ramu do 2GB (taka kość kosztuje teraz jakieś 40zł)

 

Cena Kup Teraz 1099zł, lub licytacja od 1zł:

http://allegro.pl/sa...2241520219.html

 

Pozdrawiam,

Paweł

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Drogo na maksa, to są na siłę ratowane starszej generacji netbooki (totalnie bzdurny Win7Starter wciśnięty).

IMO ten sprzęt jest wart może 600-700zł. W Geantach jakichś czy Carrefourach taki sprzęt po 999zł chodzi w promocjach.

 

Sorry za zepsucie ogłoszenia, ale IMO za dużo... w dodatku to używka jednak...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo? Na innej aukcji dają teraz 750zł za ten sam model, a zostało jeszcze 1,5 dnia, na ceneo ceny tego modelu z tym podzespołami zaczynają się od 1350zł (do tego te tańsze to po wystawówki). Pragnę zwrócić tutaj właśnie uwagę że jest wiele wersji N150 różniących się parametrami.

Za 999zł nie kupisz Netbooka z taką baterią, modułem 3G, tak dużym dyskiem i matową matrycą.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie na każdej licytacji za ten sam produkt dostaniesz tyle samo hajsu, jeden sie zainteresuje, a drugi nie. Ja też sądze ze drogo takie widziałem za 600zł i też prawie nówiki. A ta cena kup teraz to chyba jakiś żart na 1 Kwietnia?

 

I pewnie że kupi za 1000zł okazyjnie lapsa nie koniecznie netbooka ale notebook pewnie tak:)

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiada wam cena nie kupujcie, prosta sprawa,

 

Najtańsza oferta na ceneo takiego netbooka to 1398,51zł

http://www.ceneo.pl/14900980

 

Netbook jest identyczny parametrowo, jest nieznaczna różnica w nazwie, ale to wynika z tego że sprzedaję wersję z Plusa (z jego naklejkami, pudełkiem itp.)

 

Niektórzy by chcieli aby jeszcze im człowiek dopłacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Dużo? Na innej aukcji dają teraz 750zł za ten sam model, a zostało jeszcze 1,5 dnia, na ceneo ceny tego modelu z tym podzespołami zaczynają się od 1350zł (do tego te tańsze to po wystawówki). Pragnę zwrócić tutaj właśnie uwagę że jest wiele wersji N150 różniących się parametrami.

Za 999zł nie kupisz Netbooka z taką baterią, modułem 3G, tak dużym dyskiem i matową matrycą.

Włąsnie pisze z takiego tylko że 2gb ramu i procek n570.

Dałem 900zł bez systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest wyjściowa, dlatego też jest licytacja od 1zł :)

Ale jestem pewny że netbook wart jest więcej niż te 500-600zł które tutaj niektórzy podają :)

 

@bolek10 - netbook netbookowi nie równy, nie podałeś dokładnej specyfikacji, a ram teraz jest tani jak barszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcja wystawiona 5 godzin temu od 1zł, przez ten czas przybyło 5 ofert, 17 obserwujących, a cena to 255zł, natomiast aukcja innego sprzedającego ten sam model osiągnęła już cenę 812zł (został nieco ponad 1 dzień do końca). Coś chyba nie doceniliście potencjału tego sprzętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okaże się na koniec aukcji, nie podkręcaj atmosfery, na tym forum raczej to nie wyjdzie wink.png

 

jak chcesz to wystawie na allegro mój paznokieć obcięty i za godzinę będzie go licytować z 20 osób

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi aby podbić atmosferę aukcji na tym forum, tylko irytują mnie niektórzy ludzie z tego forum których ulubionym zajęciem jest jechanie po innej osobie, wyśmiewanie, myśląc jednocześnie że postradali wszystkie rozumy. Nawet nie porównają parametrów, a już ujadają.

Ofertę wrzuciłem na te forum ponieważ akurat je przeglądałem i zauważyłem że jest tutaj dział Giełda, to pomyślałem że co mi szkodzi wrzucić swoje ogłoszenie, jednak to był błąd, bo zaraz rzucili się hejterzy którym nigdy nic nie pasuje, następnym razem 10 razy się zastanowię czy warto w ogóle cokolwiek tutaj zamieszczać.

Oprócz tego forum na żadnej innej stronie nie wrzuciłem informacji na temat tej sprzedaży, oczywiście nie licząc samego Allegro.

 

A jak ktoś chce tanio to nie pójdzie do Biedronki i weźmie eMachines :)

 

Natomiast Administrator może usunąć cały temat, bo dyskusja tutaj do niczego nie prowadzi, widzę tutaj tylko wrogość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi aby podbić atmosferę aukcji na tym forum, tylko irytują mnie niektórzy ludzie z tego forum których ulubionym zajęciem jest jechanie po innej osobie, wyśmiewanie, myśląc jednocześnie że postradali wszystkie rozumy. Nawet nie porównają parametrów, a już ujadają.

Ofertę wrzuciłem na te forum ponieważ akurat je przeglądałem i zauważyłem że jest tutaj dział Giełda, to pomyślałem że co mi szkodzi wrzucić swoje ogłoszenie, jednak to był błąd, bo zaraz rzucili się hejterzy którym nigdy nic nie pasuje, następnym razem 10 razy się zastanowię czy warto w ogóle cokolwiek tutaj zamieszczać.

Oprócz tego forum na żadnej innej stronie nie wrzuciłem informacji na temat tej sprzedaży, oczywiście nie licząc samego Allegro.

 

A jak ktoś chce tanio to nie pójdzie do Biedronki i weźmie eMachines smile.png

 

Natomiast Administrator może usunąć cały temat, bo dyskusja tutaj do niczego nie prowadzi, widzę tutaj tylko wrogość.

 

Niestety masz rację. Tutaj zawsze jest tylko i jedynie krytyka i pełny troling a jak się uczepi czegoś nowy użytkownik to od razu lament czego on się czepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Igorek przestań wypisywać kacapoły o tym, jak "tu jest". Z tego, co pamiętam, to piszesz głównie absurdalne rzeczy, więc nie miej pretensji do ludu, że tak to ocenia. Tu można sensownie nawiązać do tematu, ale nie w przypadku totalnego mijania się z logiką czy też gdy autor wątku ujawnia wysoki współczynnik fantazjowania. To nie jest Webhelp czy jakieś forum dla gimnazjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co Maq miał na myśli dodając słowo hejter chyba człowieku nie wiesz jakie znaczenie ma te słowo, słowo mija się szerokim łukiem z całym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.miejski.pl/slowo-Hejter

 

Tu było określenie które odnosi się do niektórych piszących na tym forum, opisujące ich ogólne zachowanie, nie tylko w tym wątku.

 

A choi do sprzedaży to jak widać mimo wypowiedzi w tym wątku, netbook cieszy się niezłym powodzeniem na allegro, tym bardziej ze wystawiłem go wczoraj wieczorem,a już jest sporo licytujących,a jeszcze więcej obserwujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W pracy na nim pracuje czasem... Ehh... Masakra smile.png

 

Co prawda bateria fajnie trzyma, ale jeżeli ktoś odpala coś bardziej wymagającego to poczeka na załadowanie (np. większa baza programu excell)

 

 

Edit:

Identyczny bo z iPlusem :)

 

Nie dałbym za niego 700 nawet :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze - Plus daje rózne wersje tego netbooka, nawet na stronie operatora jest podana wersja z gorszą specyfikacją niż to co sprzedaję (np. dysk 160gb vs 320gb, wolniejszy procek itp.). A Netbook jest netbookiem, tego typu sprzęt rządzi się innymi prawami, tutaj chodzi o mobilność, a nie maksymalną wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Kamikadze - Plus daje rózne wersje tego netbooka, nawet na stronie operatora jest podana wersja z gorszą specyfikacją niż to co sprzedaję (np. dysk 160gb vs 320gb, wolniejszy procek itp.). A Netbook jest netbookiem, tego typu sprzęt rządzi się innymi prawami, tutaj chodzi o mobilność, a nie maksymalną wydajność.

 

No dobra moblilność... Ale w trasie jak chcesz pracować na tabelach excelowskich to można mieć problemy... Co mi po mobilności jak nie da się tego czegoś używać. Lepiej dorzucić sobie 200zł i kupić coś lepszego asusa (nowego) z dwurdzeniowym prockiem/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym tutaj dyskutujemy? Jeden używa sprzętu w pewnych zastosowaniach i dla niego liczą się konkretne parametry, drugi korzysta w inny sposób i stawia na coś innego.

Ten sprzęt ma określoną grupę docelową, nie kwalifikujesz się do niej to nie narzekaj, a wybierz zwyczajnie odpowiedniejszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×