Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
filipyoyo

Najtańsze koncówki domen.

Polecane posty

Witam!

 

Szukam jak najlepszych cen rejestracji domen u polskich operatorów lub zagranicznych.

Ważne aby domena nie wskazywala jednoznacznie na jakieś państwo (no chyba że .co albo .us)

tzn. domeny globalne

 

Ważne aby cena za rejestracje nie przekraczała 8 zł

mogą być jakieś czasowe promocje byle kod authinfo był jawny bez dodatkowych opłat.

 

Prosiłbym o podawanie linków do firm które oferują rejestracje w niskiej cenie(nie interesują mnie posty typu: "poszukaj bo domeny .info są tanie")

 

Z góty dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny regionalne są najtańsze, waw.pl itd. W masternet.pl za rejestrację płacisz tylko 4zł netto, a authinfo HRD wyda ci za darmo w ciągu 24-48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny regionalne są najtańsze, waw.pl itd. W masternet.pl za rejestrację płacisz tylko 4zł netto, a authinfo HRD wyda ci za darmo w ciągu 24-48h.

 

tak ale chodzi mi o domeny które nie są powiązane z konkretnym a szczególnie małym obszarem

czyli domeny krajowe odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idź do 1and1.pl (czego NIE polecam), tam masz pl i com.pl za friko. Nie wiem czy jest jakiś limit rejestracji. Spróbuj, jeśli nie zależy ci na przedłużeniach i dłuższej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz domeny globalnej za mniej niż 8 złotych (przynajmniej nie widziałem takiej oferty).

Taką domenę za darmo możesz dostać np. do zakupionego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To idź do 1and1.pl (czego NIE polecam), tam masz pl i com.pl za friko. Nie wiem czy jest jakiś limit rejestracji. Spróbuj, jeśli nie zależy ci na przedłużeniach i dłuższej współpracy.

 

domeny .pl to nie sa domeny globalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie można coś znaleźć w promocjach od czasu do czasu tylko. A tak to przygotuj się na co najmniej 7,99$ rocznie.

 

 

GoDaddy potrafi rejestrować .info za 1,99$ od czasu do czasu, widziałem nawet kiedyś po 0,99$, choć akurat teraz obowiązującą ceną jest 2,99$ (+ opłata ICANN 0,18$), więc wykracza to ponad limit 8zł. NIE wiem jak z kodami authinfo, musiałbyś sam doczytać ich regulaminy.

 

Network Solutions na chwilę obecną ma promocję dla domen .com, .net, .org, .biz, .info, maksymalnie 3 domeny, rejestracja na pierwszy rok za 2,95$ wchodząc z USA, a wchodząc z europy wyświetla się cena 2,01 Euro (+VAT). Też wykracza to trochę ponad limit 8zł. NIE wiem jak z kodami authinfo, musiałbyś sam doczytać ich regulaminy.

Link (tymczasowy, może w każdej chwili przestać działać):

http://www.networksolutions.com/RV19.jsp?siteid=8&channelid=P13C8S570N0B9A1D761E0000V108&promo=NCDISC0011&referID=ns_google_content&k=Domain-Names-Group1{Desktop}&gclid=CMy_jaLLi68CFWcHRQodxRJOig&clickid=4363505664

 

Register.com na chwilę obecną ma promocję dla domen .com, .net, .org, .biz, .info, .us, maksymalnie 3 domeny, tylko dla nowych klientów, w cenie 2,00$. W tym przypadku mieścisz się w limicie 8zł. NIE wiem jak z kodami authinfo, musiałbyś sam doczytać ich regulaminy.

Kod "Reg2ea" podczas zamówienia. Link (tymczasowy):

https://www.register.com/promo/domain-to-website-v2.rcmx?trkID=WST9Bd1w1W&LID=89807324&nm=16&nx=67&ny=375

 

To najtańsze na obecną chwilę mi znane oferty rejestracji domen "globalnych". Ale jak napisał już powyżej Ireneusz, największą szansę masz kupując inne usługi, wtedy domena (pojedyncza najczęściej) może być nawet gratis (choć przypuszczam, że nie takiej oferty szukasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie w City Network mamy promocję na domeny .nu, kosztują 4zł+Vat, cena obowiązuje przez pierwszy rok (potem 56zł).

 

Warunki promocji: http://www.citynetwork.pl/city-network-pl/4000-domen-nu-w-promocji/

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zainteresowany jesteś domenami *.nu? Kłóci się to trochę z Twoim wymogiem: ;)

chodzi mi o domeny które nie są powiązane z konkretnym a szczególnie małym obszarem

Domeny *.nu powiązane są z jak najbardziej małym obszarem, wyspą Niue o powierzchni 260km²...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zainteresowany jesteś domenami *.nu? Kłóci się to trochę z Twoim wymogiem: wink.png

 

Domeny *.nu powiązane są z jak najbardziej małym obszarem, wyspą Niue o powierzchni 260km²...

 

masz racje jest to niezgodne z tym co napisałem wcześniej

 

ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzam że jeżeli cena jest niska to czemu nie

 

niestety nie moge zmienić już tresci pierwszego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domeny regionalne są najtańsze, waw.pl itd. W masternet.pl za rejestrację płacisz tylko 4zł netto, a authinfo HRD wyda ci za darmo w ciągu 24-48h.

 

Pewnie dlatego, że google takich domen nie lubi i bacznie sie iim obserwuje, bo one są najczęściej stawiane jako zaplecza wink.png

Edytowano przez regdos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×